Прикольно :)
Ну це ваші комплекси, я так не вважаю. Ви поки чудовий приклад, як би поводився ворог розвитку української мови, щоб від неї відштовхнути
А ви не замахуйтесь і вас нічого не буде замахувати. Продемонструйте культурну різницю. Бо покі рівень культури від общепанятного недалеко пішов. Воно ж куди красивіше інтелектуально і з гумором рекрутеру відповісти, а не бичити, наслідуючи російську манеру спілкування.
Ну я тут народився, спілкувався з друзями у дворі, школі, універі й на роботі. Я знаю про що кажу. Не агітую за російську, навпаки. Хочу щоб українська розвивалася. Та істерики мовних питань цей розвиток лише псують
Ну це дуже проста психологія. Якщо ти до чогось змушуєш — це виливається у протидію, конфлікт і розбрат. Єдиний рецепт, щоб люди самі цього хотіли. Робити більше якісного контенту українською. В нас тут великий прихований потенціал, адже багато українців створювали контент російською, збагачуючи їх культурний простір. Тепер це змінилося. А якщо влаштовувати істерики — а ну розмовляйте українською, це лише відштовхує.
Бикувати не можна, але з того що я бачу: кандидат спитав (суржиком) — вас не нудить писати російською? Рекрутер відповіла — не нудить, я громадянка Польші і знаю російську мову. Можливо лише російську і польську вона і знає — той що? Бикував лише кандидат, який пише російсько-українською «Львов» і «тошніть» видаючи супер мовного воїна. Ну таке...
Друзі, більшість киян, харків‘ян та одеситів — російськомовні. Я корінний киянин — думаю і спілкуюсь у побуті російською, як і все моє оточення. Зараз частіше став використовувати українську, з дітьми буду розмовляти українською та англійською. Вважаю це нормальний процес.
Якщо мої онуки, навідміну від мене, не зможуть «читати поезію Пушкіна в оригіналі», я не засмучусь. Хай натомість, зможуть читати Шекспіра та Діккенса в оригіналі. Розвивати в Україні треба українську, думаю з цим згодні і російсько- і українськомовні. Починати мовну істерію — не нормально. Косо дивитись на наших російськомовних громадян — неприпустимо. Ви допомагаєте цим ворогу. Власноруч розганяєте ворожі наративи про мовний неадекват і наслідуєте якраз російський культурний код.
Друзі, ми ж не вата? Ми інші — ми вільні і ми всі українці (ви здивуєтесь, багато хто навіть з російським корінням). росія сама ці коріння багатьом відрубала — це на краще. Люди розмовляють, як думають, ніякі утиски не припустимі. Ми вже довели що єдині — на всіх мовах. В росії не має монополії на мову і вона не визначає хто ти. Розвиваймо українську? Безперечно. Та розвиваймо так, щоб люди переходили на неї, бо вона прекрасна, а не тому що мусять.
Забороніть це лайно, будь-ласка, і не допускайте мамкиних диджіталізаторів до речей що:
а) пов‘язані з ризиком для життя і здоров‘я наших громадян;
б) мають величезні ризики для шахрайства.
Це абсолютно ідіотська ініціатива без жодного осмислення вразливостей, наслідків і відповідальності.
LeetCode driven development didn’t work?
Поддержал на патреоне, спасибо, что ввязались в эту драку и перешли от разговоров к действиям, +1 с вами!
Спасибо всем, кто подписался, тоже апну тему.
Это в смысле смотришь новости или политическую передачу типа Шустера, включаешь плагин и видишь кто врёт? Надо такой в каждый телевизор каждой бабушки поставить — глядишь голосовать иначе начнут
Ваши опасения могу подтвердить, так-как знаю конкретную киевскую компанию, предлагающую форекс и иже с ними услуги и навязчиво звонящую в поисках клиентов. Так-вот их база клиентов для прозвона куплена у Альфа-Банка (естественно это могло быть сделано из рук в руки сотрудником банка без ведома руководства), но тем не менее, факт остаётся фактом — видел лично хорошую стопку A4 в формате ФИО, город, моб.тел., сумма депозита — чтоб звонить людям у которых есть деньги, и понимание кого на сколько можно пробовать расскручивать.
Типичное письмо рекрутера компании EMAP — это что-то, я просто плачу
Последний абзац письма особенно доставил )
Квоти як раз абсолютно нормально, тим більш, якщо дійсно український контент ніде не видно. Я кажу про примус або остракізм на особистому рівні, а квоти на інституціональному рівні — то нормальні заходи для розвитку, тільки за.