ну звісно, якщо є відповідний договір страхування такого випадку
І хто в такому випадку підпише такий договір? Ніхто. Аналоги таких контрактів це лише опціони та шорти. Комуністи можуть підписати аналогічний «договір» щоб впевнитись що в випадку зросту отримати також прибуток.
чи правильно я розумію, ти під час війни вивів гроші з України, вклався в іноземні акції...
Цього року Тесла втратила 30+% від вартості, більше 300 мільярдів. Виходить Маск «заробив» значно менше ніж якби працював в МакДональдз. Комуністнична партія редіта збирається повертати бабло?
Ні, вирішуєш життя яке хочеш жити (що може включати дитину чи ні) і підбиваєш під нього числа. Декілька людей в ФАЙР комюніті шарили свої розтрати в кого є діти, і в більшості воно не сильно впливає.
Очевидно, що в житті не хватало щоденних стендапів на люксофт проектах. Без знання того що закрив більше всього сторі поінтс в джирі навіть кава на березі океану не та.
Я ще не бачив сабредіта міста де не жалілись би на житло. З недавніх прикладів була Невада, де «один з найгірших маркетів нерухомості в країні», де купуєш майже замок за 600к. Або коли жаліються на «скажений маркет нерухомості в Кракові», з квартирами по 150-200к. Завжди треба дивиться на абсолютні значення та адаптовувати до своєю купівельної спроможності в локальному ринку.
The United States Agency for International Development (USAID) is an independent agency of the United States government that is primarily responsible for administering civilian foreign aid and development assistance.
Що не включає в себе кредити. Чатгпт теж каже що кредити не дають. Ми би знали більше, якби організація давалаби більш детальні звіти.
Якщо про Китай. Їх aid то їх розмір програми в 4B і це включає кредити (в 10 разів менше за США), та зосереджена на стратегічні регіони, вікі каже в основному на інфраструктурі. Ні одного мультфільму спонсорованого ними я не знайшов.
будуть купувати більше американських товарів у майбутньому
Я можу показати як змінюється дефіцит між країнами, але так як числа ігноруються, то банально кількість хуавеїв в Україні зростає значно швидше ніж айфонів без USAID від Китаю.
будуть купувати більше американських товарів у майбутньому
Це все контролюється медіа, яке більшість належить штатам, та політичними ричагами.
Та це й просто міжнародний вплив
Знову ж таки. Ну якщо дійсно втратить вплив де потрібно, то увіллють назад грошей.
Інвестиції Китаю зазвичай от вам Х бабла в кредит на інфраструктуру, якщо не будете платити ми військом відіжмемо. Від США всі очікують що будуть давати просто так за гарні очі. На мультфільми.
Ніхто не каже яка програма краща яка гірша. Я погоджуюсь що є ще гірші інвестиції в USAID. Запитання конкретно навіщо інвестувати в інші мультфільми по світу?
Чому провал? Що рандомні мультфільми перестануть робити? Як ці мультфільми українською допомагали США коли глядачі не знають хто платить за банкєт?
Створилось оригінально як контр балансувати вплив совка і комунізму. Якщо рашка чи Китай почне вливати бабло в мультфільми, то можна думати про якийсь контрбаланс і відновити системи. Поки ніхто з них якось не спішить. І самій США треба привести в порядок свій balance sheet.
Не без binding agreement, то і я можу теж сказати, що протягом наступних 5 років інвестую 80б :)
Ну візьмемо в випадку Майкрософт. Якщо АІ дійсно скейлиться майже лінійно, то скоріш АІ частина майкрософта та їх частка в ОпенАІ (49% в компанії) зростає мабуть раза в 2-3 кожні пару років. Тобто вони можуть тупо dilute їх акції що покриє це з головою. Якщо зупиняється зріст — вони припиняють інвестиції, і здадуть це через ажур ултімат про опенаі едішн інстанс. Якщо вони не будуть намагатись так вливати, то велика вірогідність що буде віндовс телефон 2.0
Інша компанія Нвідія. Можна глянути їх margins на h100+, будуть списувати маркет вартість, а коштує лише маленьку частину від того. Мабуть, більшість спишуть з податків і вони наче теж мають частину в опенаі.
Обговорюємо тарифи Трампа
Чи є наявність дітей перешкодою для FIRE?
І хто в такому випадку підпише такий договір? Ніхто. Аналоги таких контрактів це лише опціони та шорти. Комуністи можуть підписати аналогічний «договір» щоб впевнитись що в випадку зросту отримати також прибуток.
Не правильно.
Чи є наявність дітей перешкодою для FIRE?
Цього року Тесла втратила 30+% від вартості, більше 300 мільярдів. Виходить Маск «заробив» значно менше ніж якби працював в МакДональдз. Комуністнична партія редіта збирається повертати бабло?
Чи є наявність дітей перешкодою для FIRE?
Само собою. ГОСТ то совєцкоє качество. Сейчас такіх нє дєлают.
Чи є наявність дітей перешкодою для FIRE?
Ні, вирішуєш життя яке хочеш жити (що може включати дитину чи ні) і підбиваєш під нього числа. Декілька людей в ФАЙР комюніті шарили свої розтрати в кого є діти, і в більшості воно не сильно впливає.
Чи є наявність дітей перешкодою для FIRE?
Інша справа працювати на галєрі, щоб в школі дитина могла флексанути що батя на Люксофті працює.
Як вийти на пенсію до 40?
Очевидно, що в житті не хватало щоденних стендапів на люксофт проектах. Без знання того що закрив більше всього сторі поінтс в джирі навіть кава на березі океану не та.
За якими критеріями ви обирали б країну для життя?
Я ще не бачив сабредіта міста де не жалілись би на житло. З недавніх прикладів була Невада, де «один з найгірших маркетів нерухомості в країні», де купуєш майже замок за 600к. Або коли жаліються на «скажений маркет нерухомості в Кракові», з квартирами по 150-200к. Завжди треба дивиться на абсолютні значення та адаптовувати до своєю купівельної спроможності в локальному ринку.
За якими критеріями ви обирали б країну для життя?
Про кредити від USAID?
The United States Agency for International Development (USAID) is an independent agency of the United States government that is primarily responsible for administering civilian foreign aid and development assistance.
Що не включає в себе кредити. Чатгпт теж каже що кредити не дають. Ми би знали більше, якби організація давалаби більш детальні звіти.
Якщо про Китай. Їх aid то їх розмір програми в 4B і це включає кредити (в 10 разів менше за США), та зосереджена на стратегічні регіони, вікі каже в основному на інфраструктурі. Ні одного мультфільму спонсорованого ними я не знайшов.
За якими критеріями ви обирали б країну для життя?
Так немає. Великий дизбаланс що є загрозою для країни
fiscaldata.treasury.gov/...ance-guide/national-debt
Я знайшов точно такі лишні гроші в Німеччині! Просто приберіть це, й можете мати безкінечні лишні гроші як США на мультфільми!
en.wikipedia.org/...balanced_budget_amendment
Я можу показати як змінюється дефіцит між країнами, але так як числа ігноруються, то банально кількість хуавеїв в Україні зростає значно швидше ніж айфонів без USAID від Китаю.
Це все контролюється медіа, яке більшість належить штатам, та політичними ричагами.
Знову ж таки. Ну якщо дійсно втратить вплив де потрібно, то увіллють назад грошей.
Наприклад які?
За якими критеріями ви обирали б країну для життя?
Я не знаю про які кондоми речі, але ні рашка ні Китай, не вигідних донейшинів на мультфільми не робить. USAID кредити не робили.
За якими критеріями ви обирали б країну для життя?
Інвестиції Китаю зазвичай от вам Х бабла в кредит на інфраструктуру, якщо не будете платити ми військом відіжмемо. Від США всі очікують що будуть давати просто так за гарні очі. На мультфільми.
За якими критеріями ви обирали б країну для життя?
Ніхто не каже яка програма краща яка гірша. Я погоджуюсь що є ще гірші інвестиції в USAID. Запитання конкретно навіщо інвестувати в інші мультфільми по світу?
За якими критеріями ви обирали б країну для життя?
Чому провал? Що рандомні мультфільми перестануть робити? Як ці мультфільми українською допомагали США коли глядачі не знають хто платить за банкєт?
Створилось оригінально як контр балансувати вплив совка і комунізму. Якщо рашка чи Китай почне вливати бабло в мультфільми, то можна думати про якийсь контрбаланс і відновити системи. Поки ніхто з них якось не спішить. І самій США треба привести в порядок свій balance sheet.
За якими критеріями ви обирали б країну для життя?
Юра наче фотографує. Close enough.
За якими критеріями ви обирали б країну для життя?
Мабуть пейджер повідомлення від поліції не приймають.
За якими критеріями ви обирали б країну для життя?
Десь я це вже бачив, коли Німеччина була незадоволена Польщею.
«Ринкові відносини»: Стартапи з ЄС переходять на DeepSeek через ціни
Рік тому казали що всі європейські стартапи перейдуть на Mistral, а тут на тобі. Чергова індустрія яку Європа злила.
Вийти з АйТі
Не без binding agreement, то і я можу теж сказати, що протягом наступних 5 років інвестую 80б :)
Ну візьмемо в випадку Майкрософт. Якщо АІ дійсно скейлиться майже лінійно, то скоріш АІ частина майкрософта та їх частка в ОпенАІ (49% в компанії) зростає мабуть раза в2-3 кожні пару років. Тобто вони можуть тупо dilute їх акції що покриє це з головою. Якщо зупиняється зріст — вони припиняють інвестиції, і здадуть це через ажур ултімат про опенаі едішн інстанс. Якщо вони не будуть намагатись так вливати, то велика вірогідність що буде віндовс телефон 2.0
Інша компанія Нвідія. Можна глянути їх margins на h100+, будуть списувати маркет вартість, а коштує лише маленьку частину від того. Мабуть, більшість спишуть з податків і вони наче теж мають частину в опенаі.
Вийти з АйТі
В них зараз 78Б кеша на балансі, і 24Б нет кеш фло в рік. Протягом 5 років знайдуть якось 80б між кешом та бондами :)