4 рівня тестування для стартапу, Ви знущаєтесь
з нашого досвіду написання автотестів при:
займає
спочатку в продакшин вийдіть і назбирайте хоч якусь кількість юзерів/клієнтів щоб хоча б якісь гроші заробляти, щоб бути цікавим інвесторам.
в продакшин вийшли через 2 міс після початку розробки. При цьому виходили вже з компонентними тестами на бекенді та декількома E2E тестами.
Оскільки в FE&BE тех лідів був досвід написання тестів до цього, підготовка тестової інфраструктури зайняла близько 2 днів.
Нам вже 2.5 роки, наразі вже вийшли в net profit)
Як бодішопу Вам звичайно вигідно втюхувати стартапам оцей теоретичний ідеал, бо вони за це будуть платити, але їм насправді воно нафіг не потрібне.
SKELAR — це венчур-білдер, який створює продуктові бізнеси, не аутсорс) Всі технічні рішення кожен бізнес ухвалює самостійно: стек технологій, тестові стратегії, наявність чи відсутність QA на проєкті.
Дякую за відгук! Щодо SDET — шукали людину і з таким тайтлом, проте нам в більшості випадків траплялись кандидати, котрі розробляли тестову інфраструктуру і бібліотеки для інших QA. Що не зовсім той портрет, в який ми цілилися оскільки це більше про технічну складову ніж про побудову процесу.
Поки ні, оскільки поточний стек влаштовує і закриває потреби на нашому об’ємі даних. Але чув позитивні відгуки про VictoriaMetrics, порівняємо, дякую.
Дякую за фідбек і питання!
Основна ціль підготовки API/опису структури сутностей в БД — стимулювати розробників краще продумати реалізацію і таким чином виявити більшість підводних каменів та задати необхідні питання PO.
Тобто в нас немає самоцілі зробити на 100% точний API до рефайменту.
Якщо резюмувати, тут є 3 можливі сценарії:
1) задача типова і зрозуміла (50%): API можна підготувати відразу, на/після рефайменту вносяться незначні правки
2) задача в цілому зрозуміла, але є декілька точкових питань (30%): розробник залишає коментар в тасці, якщо PO відповідає до рефайменту, то готуємо API
3) задача нетипова і є багато запитань(20%): API готуємо після рефайменту або після виконання SPIKE
В Авале есть $ карта, хотел снять в кассе, но сказали что по текущему законодательству с карточных счетов снимать валюту запрещено.
Открыл у них текущий счет в $(цена вопроса 100 грн), перевел деньги на него с карточного, зарезервировал, снимал в кассе в день не больше эквивалента 15000/день + комиссия 1%.
На счет есть реквизиты банка у которого у аваля открыты корсчета, вроде немецкий citybank, соответственно, в вашем случае можно делать перевод и снимать здесь, если комиссия не пугает.
Круто) Дякую що поділилися досвідом!