використовую RxJS. так він неінтуїтивний і часом складний, але в результаті виходить дуже стислий і читабельний код.
forkJoin подобається. і оператори поменше теж чудові: distinctUntilChanged, auditTime
мені зручно читати з екрану коли він під кутом. якщо вмикати камеру при цьому то видно мене від носа і вище. тому частіше не вмикаю
якщо в ліжку з менеджером то ні, видно через його камеру
— якщо ви змусите мене повернутись в офіс, буду жмакати вас
можна пройти всі на світі курси, але коли компанія у власності русні...