А в історії Microsoft були випадки найму на прямий контракт в Україні?
Особливо як ти студент який вивчає ассемблер :). Там фактично були архітектурні проблеми, пов’язані із зворотною сумісністю із DOS та можливостями тогочасного апаратного забезпечення. Можна було і порти напряму писати і повісити власне додаткове переривання скопійоване з прикладів до відносно прогресивної книжки для DOS якій було років з 4 і тим знести кришу ядру, за втручання в IRQ і т.д.
А-а, так з цього й треба було починати )) За таких вхідних, отримати BSOD дійсно було як два байти переслати. І це дійсно було повʼязано із зворотною сумісністю з DOS, чим «страждала» вся лінійка від 9х аж до міленіума.
Щоправда вимоги до апаратного забезпечення набагато вищі (що вже не стало проблемою в різні нульові бо його стали виробляти в Тайвані і Китаї — тоді як до цього це були США та Японія)
Тут трохи не погоджуся, бо «жовта збірка» IBM-cумісних клонів існувала ще на самому початку 90х. До того ж:
Windows NT 3.51 minimum hardware requirements were a i386 or i486 processor at 25MHz or better and 12MB of RAM for the workstation version.
що нібито не виглядає чимось фантастичним з точки зору саме «заліза» навіть для тих часів. Інша справа, що за відсутністю повної сумісності із DOS лінійка NT була досить «нишевою» аж допоки не підтягнувся софт в достатній кількості + навіть на WinNT 4.x не «завозили» нові версії DirectX, що було шоу-стопером не тільки для ігор, але й для мультімедійних програм.
А Windows 98, писали одні американці — вона вилітала з Blue Screen Of Doom, три рази на день.
То у вас якась неправильна Windows 98 була )
OSR2 / SE були досить стабільними, принаймні я не памʼятаю багато BSODʼів, хіба що запускати якісь стрьомні програми з-під DOS сесії, які не вміли нормально працювати з DPMI.
Ось від чого страждали всі версії Вінди до впровадження SXS, так це від несанкціонованої підміни системних DLL корявими інсталяторами. ІМХО дуже великий відсоток випадків, коли було необхідно перевстановлення, був саме від цього.
було дуже зручно закривати очі на проблеми навколо платячи тільки 5% від доходу
Хтось заважав просто поступово підвищувати ставку для 3ї групи (про те, що це рано або пізно буде, попереджали ще за кілька років до повномасштабного)? Протестують-то не проти цього, а проти хитродупих спроб загнати IT в «колгосп ДіяСіті», в якому можна змінювати правила гри не шляхом прийняття нових законів, а вручну вузьким колом зацікавлених осіб?
коли проблема уже починає бити по голові, то всі схаменулись.
Схаменулись коли розікрали все що можна було вкрасти, а тепер виявилося, що гроші потрібні.
всі тренди рано чи пізно закінчуються
Але після закінчення війни почнеться новий — полишити Україну «хоч тушкою, хоч чучелом». Бо для багатьох айтівців пільгове оподаткування та можливість завдяки ньому заробляти більше, ніж в Європі — це єдине, що тримало їх в Україні.
Для цього достатньо просто не реєструвати нові ФОПи, а перенаправляти людей в ту вашу дію сіті.
Ви там рибного супу не переїли часом?! Це за яким законом України можна відмовляти в реєстрації нових ФОПів, і з якого моменту часу Дія Сіті стала обовʼязковою?
Те, що окремо взята мразота хоче це пропихнути — це привід ІТ суспільству обʼєднатися та протидіяти цьому, а не, навпаки, підтримувати подібні хворі ідеї...
А є в когось посилання на оригінальний допис цього Гайдая? Бо я за іменем в фейсбуці не зміг знайти. Дуже хочеться зробити цього представника ЛГБТ у найгіршому сенсі відомим не тільки для дописувачів ДОУ.
статичним аналізаторам вже як мінімум більше десяти років. Той факт, що вони не набули великої популярності
Тобто? ESLint, pylint, SonarQube — це непопулярні інструменти?
Штуки типу cyclomatic complexity вони теж вміють вимірювати...
Тільки в С зазвичай ці макроси виносять в окремий headerfile та документують коментарями (або вони взагалі автоматично генеруються якимось configure скриптом)
Це не потребує ніякого узгодження з менеджментом
Нажаль, не завжди. Якщо на проекті практикуються майже почасовий контроль естимейтів на кожну таску та код ревʼю в стилі «нащо ти змінив те що напряму не стосується твоєї таски», то «сховати капелюха» буде важкувато.
Та ні. Дійсно, для input / select використовуються (або, принаймні, раніше використовувалися) стандартні віджети операційної системи. У Windows кожний такий віджет є окном і має власний хендл (HWND). Кому цікаво, можете встановити github.com/...estoncampbell/SpyPlusPlus та переконатися самостійно.
Втім, div це ніяк не стосується (хіба що, можливо, за винятком content-editable).
Та власне ту зміну в податковий кодекс і прийняли тому, що зловживали змінами «заднім числом»
Повний нігілізм зеленої влади до вже прийнятого та існуючого законодавства, яке забороняє запроваджувати податкові зміни не те, ще заднім числом, а менше ніж за 6 місяців після анонсування таких змін.
Якщо ви щось купуєте, чи замовляєте роботи, то у виконавців вайбер. У магазинів чи банків також вайбер.
Так а з цим я погоджуюся. От як раз для комунікацій з бізнесом Вайбер дійсно дуже поширений.
якщо тобі хто дає телефон, з гарантією 99% ти знайдеш його у вайбері
Але з цим аргументом посперечаюся — точніше, не з самим аргументом, а з тим, що з нього слідує 99% активних користувачів, які б продовжували у Вайбері особисте спілкування. Як на мене, 99% обумовлені наступним:
1) В наслідок того, що Viber використовується для комунікації клієнт-бізнес , він звісно що встановлений майже у всіх. Але це не означає, що всі його використовують для особистих комунікацій
2) Є певна і мабуть велика частка людей, які колись встановили собі вайбер та потім не видаляли акаунт, навіть якщо майже не користуються ним
3) В телеграмі є опція приховувати номер та забороняти пошук по номеру. Не певен, чи є щось подібне в Вайбері, але якщо немає — це теж може пояснювати суттєву різницю в ймовірності пошуку за номером телефону
с солнечной панелью
эффективно
Особливо взимку
в Україні всі сидять на Вайбері, який є найпопулярнішим саме для спілкування
Вайбер наразі популярний хіба що серед пенсіонерів, інтернет-магазинів та доставок їжи.
Чи ви з 2014 року пишете? )
увесь світ якось живе на Beeper
Доречі, про Beeper взагалі цікаво, бо це не якийсь окремий сервіс, а просто мультіпротокольний клієнт по типу Pidgin.
І, що найсмішніше, в протокол Telegram він чудово вміє.
Я колись працював в компанії, де практикували присутність
Плюс на співбесіді міг бути присутній керівник, на проект якого шукають кандидата, щоб відразу мати оцінку по culture fit.
Приходите на співбесіду в складі більше 3+ людей
Якщо чесно, такий собі аргумент. Ні, ну якщо троє на джуніора — то дійсно забагато, то, скажімо, на співбесіді на архітектора цілком може бути виправдано, тому що може бути тупо важко знайти одну людину, яка здатна оцінити увесь спектр знань та навичок.
А дійсно є випадки, коли на співбесіду навмисно запрошують більше людей, щоб справити враження на кандидата? Тому що, як на мене, це більш схоже на якусь «міську легенду»...
Я из рассказа офицера в том же музее припоминаю, что теоретически на месте координаты цели изменить было можно; другое дело, что это требовало какой-то очень специальной квалификации, т.к. система программирования координат была чуть ли не механической.