Вчора задонатив і прийшла пропозиція долучитись до телеграм каналу, де будуть надавачи звіти і щось таке інше пов’язане із цим збором. Я долучився. Ввечері вирішив почитати той канал, а мені написало, що він приватний, чи щось таке, та викинуло з каналу. Я не образився, але якось так...
Вчора задонатив і прийшла пропозиція долучитись до телеграм каналу, де будуть надавачи звіти і щось таке інше пов’язане із цим збором. Я долучився. Ввечері вирішив почитати той канал, а мені написало, що він приватний, чи щось таке, та викинуло з каналу. Я не образився, але якось так...