Тоді подивіться з іншої сторони — виходить, що обісралися: бо, наче, ви в Польщі, а смердить від вас аж до України)
Так думають ідіоти.
Або сеньор реакт девелопери. Нажаль, дуже часто зустрічав, що це одне й те саме)
Тепер не погоджуся я і допущу, що ви неуважно прочитали коментар. Зазначений вами «Самый большой вызов гос-ву» стане найбільшим лише в тому разі, якщо держава вистоїть у цій війні. І саме вистояти наразі найбільший виклик.
Фактор війни буде дуже впливати на що? На «екстрадицію ухилянтів, шахраїв з підробними документами, тощо»? Так, погоджуюся. Але якщо назвати це, наприклад, «партнерська допомога для підтримки обороноздатності», то може стати і не таким неможливим. Наближення загрози війни може зробити західні демократії не такими вже демократіями, і не такими вже західними.
Але це лише особиста думка.
А ще Україні потрібні люди саме зараз і, можливо, навіть більше, ніж «потім». Тому що у разі нестачі зараз — «потім» може вже не бути. В цьому розрізі виглядають абсолютно логічними як спроби держави обмежити виїзд, так і робота над поверненням вже виїхавших — поверненням вже зараз, а не «потім».
То допомагайте. Вас що, там мало? Скиньтеся, кому не вистачає.
З особистого досвіду можу сказати, що найкраще підтягують теорію та структурують знання спеціалізована література. Тим більше якщо вже є досвід кодингу.
Як багато курсів покриває питання перформансу? І як багато на тих курсах досвідчених людей, які зможуть побачити, що ця кустарщина «ляже» за 5 хвилин?
Як вайтішник, про себе можу сказати так — низький поріг входу. А саме — відсутність того рівня абстракції, яка є в бек-енді, або інших напрямках. Тут тобі банально прості HTML та CSS — пару рядків поміняв, браузер перезапустив — і ось вже твої зміни відображені. Багато розуму не треба. В той час як на бек-енді для новачка просто не видно і не зрозуміло, де він працює, як і чому.
«Добрі справи роблять тихо, а все інше — це театр» — повна хрінь. Донати, як і інша благодійність, якщо це не популізм, афішуються для того, щоб спонукати інших до донатів. Скільки б збирали умовний «Повернись живим» або Притула, якби робили свої справи тихо?
Пост на лінкедіні дно. Підсумки року у великій кількості літер, які жодного разу не змогли зібратися у слово війна. Мабуть, щоб не дискредитувати армію рф.
Ще й англійською продубльовано. У читача без контексту — а саме такими будуть більшість тих, хто читатиме англійський варіант — буде складатися враження, що всі ті незламність, стійкість, та близькі-не-поряд через те, що переїхала. А чого переїхала? Хто зна, мабуть, роботу шукала з релокейтом. Круто. Саме те, що зараз важливо донести іноземцям.
Мені здається, що зараз всі подібні статті повинні починатися та закінчуватися згадками про війну і донати. Але то тільки мені і тільки здається.
Прочитав і статтю, і пост. Гидко.
Знаю Романа, оскільки працювали разом і, можливо, навіть в одній команді. Він насправді в Україні і не виїжджав. І в мене, можливо, колись така локація була вказана — бо так треба було.
Але, мабуть, вам з бойового людиноподібного робота краще знати.
В першу чергу похвалю за написання статті — як на мене, це ознака, що автор дійсно намагається розібратися, як воно ото все працює всередині. Хороший фундамент для подальшого розвитку. Також гарно описаний алгоритм, як інтерпретатор шукає наявність у обʼєкта протерті або методу.
Але і мінуси є. Загалом, не рекомендував би статтю новачкам — це більше підсумки того, що знає автор, ніж навчальний матеріал. Тобто, автор щось вивчив, не впевнений, що повністю зрозумів, і спробував якось організувати нові знання, що вийшла ціла стаття. Проте, читаючи її, не виникає відчуття, що автор дійсно розуміє, про що пише.
В статті згадане проперті prototype, але жодного разу не показане в коді. Так, написано prototype, показано допоміжний __proto__ та «внутрішньо-консольний» [[Prototype]], і все це є посиланням на один і той самий обʼєкт. Але як воно взаємоповʼязане між собою, та чому на один обʼєкт аж стільки посилань — не вказано.
Як правильно зазначив нижче один з коментаторів — цю тему найкраще зрозуміти через стандарт ES5, а саме — як описувалися класи у js, коли ще не було синтаксису класів. Ще й стане зрозуміло, чому в MDN заголовки документації до одних методів мають властивість prototype, а інші ні :)