• Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    ну дивись. У мене за 10 км стоять будиночки у парку на краю міста міста. По документах земля виділена ветеранам АТО. Виділяли цю землю протягом декількох років

    Таких історій можна назбирати сотні. Вони усі впливали на демотивацію людей і відповідно на завершення війни. Я знаю одного АТОшника котрий буквально декілька місяць розмовляв матами, коли Порошенко сказав: хто захоче стати президентом воюючої держави?

    У мене брат після участі в АТО поїхав в Німеччину, зі словами пішли ви три літери. Я на свої очі бачу вплив і бачу, що Портніков бреше. Стан тліючої війни використовувався оточенням влади і це мало вплив. І люди котрі отримують дивіденди від війни мають вплив сьогодні

    Все добре про АТО... але у 2019 році усі ті хто мав дівіденти від війни владу втратили, більше того, тоді наш Презедент був «я не лох» та «главнає прєкратіть стрєлять» (він навіть відвів війська від Золотого).
    Військовий бюджет України в ті часи не виконувався від слова зовсім. Це нонсес але жодної копійкі тоді на розвиток армії витрачено не було. Усі ракетні програми (наприклад Нептун) які були започатковані попередньою владою — зупинені.

    Людей які б отримували на той час дівіденти від війни в Україні не стало.

    І тепер питання — чому війна не зупинилася?

    Інший момент. У 2016 році люди писали платформу для росіян. Якщо хтось хотів сказати щось проти цього, то він не мав жодної підтримки від держави у цьому

    шо? війна почалася у 2014 а в тебе питання чому у 2016 держава не давала підтримки якійсь платформє для болот????
    P.s земля не налавалася АТО, землю мають право отримати буть хто, АТО (зара УБД) має пільгі першочерговості
    P.p.s не прикривайся братом/сватом/кумом май свою думку

  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    ты плохо владеешь материалом, молодой еще, наверное. движение в НАТО началось еще при Кучме в 2002 году, и это уже публично. в 2008 году на саммите россия-НАТО в Бухаресте хуйло Бушу прямым текстом заявил, что «Украина — вообще не государство», что движение Украины в НАТО заставит поставить вопрос о принадлежности Крыма и восточных регионов. это писали тогда во всей прессе, я отчетливо помню, как был ошеломлен, понимая, что это угроза войной. так что да, представь себе, решение о движении Украины в НАТО послужило одной из причин нападения.
    наша власть все суетилась, грызлись между собой, делили земельку в Крыму, оружие распродавали, воровали. думая, видимо, что «да нет, не устроит россия войну, да не может такого быть». а вот случилась война,
    самое плохое, что может случиться.

    Ну то старіку нагадаю, болота самі у 2000-2001 роках нагалися вступити до НАТО.
    Забув як ху..ло просило у Буша спрощену процедуру вступу? То ж Болота як би у НАТО перші поперли, треба було тоді напасти на них за це якщо НАТО таке зло?
    А далі був 2003 рік... і острів Тузла... ти забув як Кучма терміново в Україну вертався та авіацію піднімав демонструючи готовність відкрити вогонь? Тоді болота відповзли, але вперше показали, що мали вони кордони України глибоко на увазі... і мабуть тоді Кучма серйозно про НАТО і задумався. То ж вчи мат частину
    Ну і все це .... ще раз... до 2014 року в Конституції України був записаний нейтральний статус.
    Не було би НАТО то до ГУАМУ докопалися

    Підтримали: Viktor Zhurbenko, angry bird
  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    Максимум — втекти кудись у Європу, на чужі

    та ну, більшість із сидячих вдома нитиків на це не здатні; втекти кудись зараз — то треба ще мати яйця, а ті чекають що за них хтось щось зробе. вони сміття не можуть винести, а тута за кордон

  • Чому ми говоримо, але не чуємо одне одного. Або реальність, яку не відмінити

    А от змінити якраз все можна, — сам не вірив, поки з Хартією не познайомився. Це якраз приклад, як такі формування зламають к єбеням систему, але зробити це можна виключно зсередини.

    Хартія — сила!!!!

    Підтримав: Andrii S
  • Чому ми говоримо, але не чуємо одне одного. Або реальність, яку не відмінити

    лише от з тезою «не матиме критичного впливу», складніше. Коли накопичується відчуття несправедливості:
    — падає готовність брати участь/допомагати
    — росте ухилення і страх (чим підар чудово користується)
    — система і так була не сильна, а тут еще більше починає просідати.

    із несправедлівістю у будь якій формі треба боротися,
    але все ж таки я вихожу із того, що за 12 років війни вже усі зробили свій вибір і повпливати масово на це неможливо. Якщо копнути глибше то це відкладена із 1990х війна за незалежність і велика частка оцих «я нікому нічого не винний» виховивалися ще у парадігмі срср.
    То ж я думаю (можливо і не правий) що навіть якісь глобальні зміни по типу усіх суддів/спортсменів/поліцейських на фронт на тих людей не вплине, вони знайдуть інші відмазки
    я навіть не впевнений що їм допоможе екскурсія у прифронтові міста

    Реальний кейс: є великий проєкт, масштаб, треба x2 команда (не цивільні, не волонтери). час дуже важливий. Активно шукаю сильних інженерів — останні місяці рекрутинг 0. Бажаючі є, але-але...

    є велика кількість ІТ у війську. Можливо звернутися до hr великих контор, вони відслідковують своїх хто у війську і можливо через них повиходити на потрібних людей.

  • Чому ми говоримо, але не чуємо одне одного. Або реальність, яку не відмінити

    1. Як рівномірніше розподілити ризик і відповідальність?

    ніяк; маю на увазі, що ніяк не зробити так щоб усі були задоволені бо щоб задовільніти усіх:
    -маємо відмінити усі відсрочки і що тоді робити скажемо батькам-одинакам або тим хто доглядає інвалідів? (погане рішення бо ми ж соціальна держава);
    -маємо відмінити бронювання у критичних отрослях. тут знову, якби наприклад не рішення із «гаражей» то війну би ми програли ще наприкінці 2023.

    Що буде, в теорії, якщо цього не зробити на практиці?

    Як на мене не буде мати критичного впливу на війну. Тобто сприймаємо за константу що є % людей які «нікому нічого не винні» і просто забуваємо про них.
    Критичний вплив буде мати наша здатність до технологічних рішень та їх впровадженні на полі бою.

  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    А може, просто багато людей не хочуть брати участь у цьому фарсі? Яку систему взагалі повинні прості люди допомагати захищати? Систему, яка крутить-публічно декларує свої пріоритети: українська мова, НАТО і ЄС? Скільки людей треба спалити в цій війні щоб Україна була в НАТО чи ЄС, сто тисяч? мільйон чи може 10 мільйонів?

    Ця система протягом 30 років куди привела українську націю? Як на мене, ця країна взагалі не належить українцям, українці в ній просто рушійна сила, двигун, не більше. Поки звичайний роботяга віддає життя чи здоров’я, програміст жертвує кар’єрою, добробутом, ставить під удар свою сім’ю, хтось собі сів на потоки, вирощує ВПК (і, думаю, кому ж почати продавати акції за мільярди) і розповідає: «А дивіться, який я молодець».

    Може, ми можемо підважити саму аксіому, що нинішня українська держава = добре для української нації? Може, все ж висунути ідею, що нинішня
    українська держава — це та держава, яка тільки ослабила українську націю?

    Боже, яке дурне!!! вибачаюсь але інших слів немає. Ти дійсно вважаєш що НАТО/ЄС чи українська мова це причина війни? Я тобі нагадаю що війна почалася у 2014 році коли ще в українській конституції був офіційно вписаний нейтральний статус. НАТО/ЄС чи мова — це просто привід. Якби не вони, то знайшли би інше щось. Бо причина інша.

  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    Бачу, мало що змінилося :)

    Я пану більше скажу, за відомі 10000 років цивілізації мало що змінилося) тут або ти сам вирішуєш свою судьбу, або це роблят за тебе

    Підтримали: Igor Korchynskyi, Taras Soroka
  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    А не можуть не приймати, у них же конституція не на паузі. І громадянство за бажанням не давати не можуть. Тому — шкода, але не вийд
    е.

    Ну дійсно ж треба проробити варіант. Дійсно потрібно буде консультація із західнимі партнерами. Бо може дійсно таких людей потрібно департувати не на нейтралку західного кордону, а північного. А там вже далі із Білорусами нехай домовляются про свої статуси.
    Бо інакше доведеться відавати борг державі, а пан же не бажає щоб якийсь ітішнік згинув десь у посадках під Констахою?

  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    Пан просто пояснює пану, що ваше «покарання» — це «не кидай мене у той терновий кущ». Статус апатрида даже одні лише бонуси, і — купу обов’язків для країні, у якій той апатрид вирішить осісти.
    Тому ніхто не любить тих, хто плодить апатридів. І першими, хто дасть за це Україні по голові — будуть шановні західні партнери, на яких економіка країни, власне, і знаходиться, як на апараті життєзабезпечення.
    Тому, нажаль, не вийде. Ідея хороша, але з реалізацією будуть проблеми.

    ну яке ж то покарання? це просто чесні відносини, не потрібні блага держави, розпращалися і все.
    а стосовно західних партнерів то не думаю що з ци проблеми будуть. Вони ж зараз ітак усім хто з українським паспортом притулок дають незалежно від того як людина перетнула кордон. Ну тепер просто усі ці люди будуть перетенати кордон без усяких бумажок. Якщо західні партнери такі добрі що будуть їх приймати, то це іх справа. Хоч можна і перестрахуватися. Наприклад, вивозити ціх людей кудись на кордони Еретреї, і пока.

  • В Україні вперше зафіксовано ліквідацію окупантів повністю автономними дронами

    Про міни ми вийшли

    То із про AI вийдемо) імхо, це може стати нашою суттевою перевагою

  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    Ну навіщо ж, пане, такі бонуси ухилянтам давати.
    uk.wikipedia.org/wiki/Апатрид

    Апатри́ди — особи без громадянства, тобто особи, що не мають громадянства будь-якої держави, їхнє правове становище визначається законодавством держави перебування і, за деякими винятками, прирівнюється до правового статусу власних громадян.

    З такими є проблема — вони приїздять до будь-якою країни і насолоджуються безпроблемним отриманням дозволів і легким отриманням громадянства.

    Пан пропонує їх у «засоби» перетворити? Мені в принципі все одно що з ними буде або у статусі апатрида у іспанії будують своє життя або у статусі «ложки» під Констахою.
    А пан можливо має свій погляд на це

  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    Это не отменяет гражданства.
    Ты же не в серьез это говоришь? Или действительно проблемы с восприятием фактов?

    Як на твоє життя повпливає той факт що ти у якихось реєстрах записаний як громадянин України? Ну це тільки якщо ти хочеш користуватися правами які дає держава. В іншому випадку сміливо надсилай поштою паспорт.

  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    Коли йому задали запитання про людей, що отримують дивіденди від війни, тоді він різко перевзувся і почав робити вигляд ніби на дії росіян українці ніяк не впливають і дії окремих українців не мають великої ваги

    Так і є, нагадати тобі 2019 рік? Коли казали що війна іде лише тому що Порошенко і Ко на цьому заробляють. Щож, ці люди вже давно не при владі і давно на війні не заробляють. А війна все іде та іде. То може такі Портніков правий.

  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    так. Від позиції людей у тилу залежить стратегія. Зеленський декілька років публічно заявляв, що орієнтація не на побудову укріплень, а на звільнення територій. Люди котрі отримують дивіденди від війни забезпечували підтримку заявам, що когось відправлять воювати лопатами. І багато інших прикладів.

    Тобто ці люди мають прямий вплив на стратегію. Чи впливає стратегія на війну?

    питання не про те було

  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    Если подскажешь как вернуть — я с радостью это сделаю. Хватает и без украинского паспортов. Но пока как-то нет легкого способа.

    тю, а пошти немає чи шо? Купив конвета, вклав свій паспорт, надіслав на публічну адресу Президенту України. Не дякуй)

  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    колупатися в носі про свободу і обсирати

    це так, бо інакше треба прийняти не дуже красиві факти про себе. Кажуть же що «... раб ненавидить того раба який вирішив боротися...»
    але не думаю, що ці люди на щось впливають; так, щось полаяти і не більше

    Підтримав: поплавок
  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    Мені не потрібно, я вже багато років як виїхав і більше не маю потреби в українському громадянстві. Цікавить відмова від нього без геморою з ПМП і якимись незрозумілими словами на кшталт резерв, приписне, обліковий щось там.

    то просто викінь український паспорт, нащо тобі оце той гемор із процедурою відмови?

  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    Супер, підтримую. Бо процес відмови — то цілий майже
    невиконуваний квест.

    Готуй петицію, про можливість виїзду із країни за відмову від громадянства, я підпишу

    Підтримав: OLEKSANDR NIKITIN
  • Не «чи хочу», а «що винен»: дві думки після інтерв’ю Портнікова на DOU Day

    ідеш куди попросять, бо буде розцінено як наруга, а наруга над паспортом це злочин ;)

    Так шо не треба перед прикордонником...

    Ок, віддає у ЦНАП, а далі як особа без громадянства депортується на нейтральну полосу

← Сtrl 123456...37 Ctrl →