І розумію, що нікого не переконаю
Історічний досвід вказує на те, що війни виграють ті країни, які примушують людей воювати. Починаючи з епохи Пунічних війн і тотальною мобілізауією Римскої республіки, та закінчуючи СРСР другої світової війни. Сістема кнута працює. Я не знаю жодної країни яка би виграла війну не порушуючи права свободи своїх громадян. Ще одна статістіка вказує на те, що добровільно в будь якій країні готові воювати 15% населення. Інших треба змушувати. Нажаль нам добровільцев 2022 не вистачило для перемоги. Тож держава і включила механізм примусу.
Що значить кадрові військові виїхали, яка частина? Куди поїхали і що за місто?
P.s. ще один мій побратим у лютому 2022 поїхав навіть не в ТЦК я прямо під Мощани у 72 омбр. Прямо там став до лав ЗСУ. Імхо, завдяки таким людям Київ і втримали, бо перевага русні була десь 10:1 на київському напрямку, і Київ за 3 дні міг стати реальностю. Нажаль таких людей було замало, щоб ЗСУ захистили усі міста.
P.s. а ось якщо кожен сам за себе, то чому якісь притензії для дій ТЦК? Для них теж ловити узилянтів — питання виживання їх та їх сімей
А в не заметних обьемах, режут? А заметние єто сколько — больше 10К или меньше?
Особисто тобі може і так, а ось у твоїх дітей шанси меньше. І шанси твої є тільки завдяки тому що хтось тримає десь посадку
А ЗСУ не було у місті, тому що більшість хотіла проскочити і не йти у ЗСУ. Ось коло і замкнулося.
P.s
Ніхто нікому нічого не винний.
Смотрі, зі мною служив побратим з Херсона. Він теж з батьками спокійно виїхав. А ось його дід залишився (село на лівому березі).
До діда «заселилися» на пастой асвабадители, а так як він був не дуже цьому радий то просто вигнали з дому. Дід помер.
Тобто до чого я, о обисто Ви можете проскочити, може ваші діти та батьки також. Але все одно хтось з ваших родичів/сім’ї постраждає. Ну і далі у кожного свій вибір, у когось сховатися від війни, і нехай інші захищають ваших близьких, у когось ні.
Від чого моторошно, від реалій війни?
С частью из 60%, да. Хотя вот вспоминается одна про российская бабка из Купянска. Ее дом обчистили асвабадитили, а она во всем Украину винит. Типа не договорились и допустили войну.
Друже, чим розрахувався? Або ким?
40% населеня бежали из Донбаса в Украину. Про жизнь обичних людей — война єто грабеж, насилие и убийства. Если не дай бог граница пройдет по Днепру, то обичних людей сначала ограбят, потом изнасилуют, тех кто косо посмотрит убьют. А уже потом оставшиеся заживут спокойной жизнью.
А якщо через блок пост треба буде змиватися на якому 10 бурятів голодних до жінок, з ними як розрахуєшся?
А ще може бути 10000 варінтів при яких ти втратиш когось з близьких.
Ти не розумієш що буде якщо прийде раха, з’їзди на екскурсію в Куп’янськ та поспілкуйся з людьми, тобі розкажуть що таке окупація.
Ви не розумієте що таке війна.
Якщо в твоє місто русня прийде та займеться твоєю дружиною то ти теж морозитися будеш?
Це історія про те, що станеться з нами усіма якщо переможе росія.
Тиждень — це приблизний час на який людина попадає на 0ві позиції, там одяг не міняють.
Доречі більше за все «світиться» обличчя та руки. Ще один момент, якщо це накідка або пончо, то як забезпечити зручний доступ до аптечкі, бк, і т.і?
1. Відстань до 1 км
2. І рух і не рух. Активно порухався, впав, потім знову активно порухався
3. Час носіння — тиждень
А що таке м’ясний штурм?
Ну то і я прямим текстом питаю, що заважало бажаючим приєднатися до скажемо 36 боигади мп яка бороніла юг у співвідношенні 10:1 та захистити свої дома?