Добрий день
Буде якийсь відбір чи може приєднатись хто завгодно?
Доброго дня
Це все ж таки онлайн (як вказано в шапці), чи в офісах Львів/Дніпро (як вказано в тексті)?
Лише Дніпро, чи онлайн теж можливо?
А як це у вас і закриваєте набір заявок 19/08 і надсилаєте тестове завдання після 19/08 (+7 днів на виконання), і одразу ж 19го стартує стажування?
В этот раз будет 30 минут.
Я QA, ищу команду.
А регистрация уже закрыта...
За посиланням є сторінка, але відсутній опис
https://hysenterprise.hurma.work/public-vacancies/291