Я от не зрадів і принципово ніколи не ставив і не поставлю собі на жоден пристрій застосунок, розроблений під керівництвом людини, яка в інтерв’ю видала фразу «Роль кібербезпеки трохи перебільшена». І те, що ця, прости господи, інфраструктура не годна тримати пікові 15k RPS — черговий доказ моєї в тому правоти.
Consider it a drill 😀
Більшість опитаних вважає, що штучний інтелект виконує роботу краще, ніж вони самі
Ммм, тут же переклад некоректний? Правильний за сенсом (хоч і не дослівно) буде «Використання ШІ мало гарний/поганий вплив на мою роботу» з тою відмінністю, що питання не про виконання ШІ роботи самостійно, а про його вплив на роботу людини, якій ШІ допомагає.
Був. Пішов зі скандалом та не надав заздалегідь домовлених інвестицій після того, як борд відмовився виконувати його забаганки.
Так что LP очень аккуратно относятся к своим обязательствам, а дефолт в одном фонде за сутки 50% всех LP возможен только если по фонду уголовка.
Ринок хайтек != ринок аутсорсингу. Денис за спеціальністю працює з продуктовими стартапами.
25% кредиторов достаточно
В некоторых АН принимают Визу/МК, зависит от места. А по поводу отношения к клиентам — предполагаю, в АН просто поковыряли бигдату и обнаружили, что поддержка этих карт вне туристических зон приносит пользу какому-нибудь 0,02% клиентов. Так навіщо платити більше? ©
Музеи понятное дело, что будут принимать Визу/МК — они рассчитаны в том числе и на туристов. Острова на севере — аналогично, у них там летом не протолкнуться от немцев и машин на немецких номерах больше, чем на голландских на парковках. Вы попробуйте Визой расплатиться в практически любом небольшом НЕсетевом продуктовом — сразу познаете дзен. Кроме того — автоматы на заправках, автоматические камеры хранения багажа на вокзалах, многие официальные учреждения (особенно вне Рандстад), да даже наше любимое консульство Украины в Нидерландах принимает только карточки Маэстро для оплаты консульского сбора.
Виза и Мастеркард работают оочень не везде в Нидерландах — как правило, чем дальше от туристических зон, тем меньше шанс, что их примут.
По-перше, стосовно вакансій рівня medium — це не зовсім так :) Моя компанія, наприклад, наразі шукає medium frontend developer (React) в Амстердамі — пишіть у ПМ якщо що.
Крім того, є ще пара моментів, які не зовсім коректні у статті — так, громадський транспорт вже для українців не безкоштовний з 1 червня.
Ще зауважу, що зняття грошей у банкоматі слід завжди проводити БЕЗ запропонованої конвертації валют, а
чат-група для вимушених переселенців з України
насправді існувала задовго до війни й наразі просто використовується здебільшого для допомоги переселенцям, але й просто як майданчик для спілкування діаспори теж працює.
> Тут вже треба визначитись, їхати як біженець і отримувати допомогу чи їхати як працівник без права на допомогу для біженців.
Ні. Статус тимчасового притулку, на який наразі у ЄС можуть подаватися українці, відрізняється від статуса біженця саме тим, що з ним можна працювати одразу. Наразі величезна проблема у тих, хто поїхав, саме в тому, що матерям доводиться сидіти з дітьми (оскільки дитсадочки часто дорогі) і тому вони не можуть дозволити собі шукати роботу та працювати.
General
What is the goal of Google Summer of Code?
Google Summer of Code (GSoC) is a program designed to bring new, excited contributors into open source communities, with the hope that they will continue to contribute to open source communities long after their GSoC program ends.
С моей точки зрения, „new, excited contributors” != „начинающие разработчики” — скорее уж, люди, которые до участия в программе не входили в open-source community.
Одне уточнення щодо умови #2:
«щоб раніше учасник не вносив істотного внеску в розробку проєктів _open source_ поза заходом GSoC».
Інакше усі професійні розробники опинилися б поза програмою :)
Ошибка по Нидерландам, как минимум, по медицине — медстраховка обязательна для всех, _не_ включена в налоги и стоит уже в районе
Ось чого нема — того нема. Хоч ланчі в офісах і є, і дуже непогані, але за них автоматично знімається незначна сума з ЗП.
На даний момент я виконую обов’язки тімліда команди Perl Infrastructure — було б дивно, якби конкретно мій стек складався з Perl менш ніж на 90% :D
Але на бекенді ми маємо і позиції на Java, тож можна і від +5% податку переїхати (на місцеві ~30% з податковою пільгою для експатів, ага), і від більш вживаної мови програмування не переходити.
І ще — а чому ви думаєте, що на +5% усе зупиниться?
Нет, у каждой технологии есть свое место. Из вышеуказанного:
— Perl и Java — бэкенд, в зависимости от требований к конкретному сервису
— iOS, Android, фронт — для соответствующих приложений (надеюсь, расписывать не нужно)
— Go — поддержка и разработка дополнений к внутренней инфраструктуре на основе Kubernetes
— Python — некоторый инструментарий SRE/системных администраторов и Data Science
— C# - интеграция с некоторыми сторонними системами, которые используют Microsoft stack.
Конкретно моя команда работает 90% времени с Perl и у подавляющего большинства команд также есть свой, фиксированный стек технологий.
2. Фріланс