Загалом цікава стаття і хороша практика мати структурований онбордінг процес для компанії. На жаль, ще далеко не всі компанії мають нормальний процес.
Але все ж трохи підколів :)
и забирают они технику из офиса или из удобного им отделения «Новой почты».
оу, компанія економить і не замовляє доставку техніки в квартиру? :)
В результате оказалось, что специалисту попалась плохая мышка, но он стеснялся попросить новую.
І спеціаліст мучався, але не брав свою домашню мишку? Звучить дійсно абсурдно.
Щось я не дуже зрозумів про юридичні наслідки. Купа відгуків про компанії, і на ДОУ, і в тому числі дуже негативні, ніколи не чув, щоб за це для когось наступила «юридична відповідальність» :) Чим ця компанія відрізняється, що її так страшно?
Archuitect — нова дуже прмовиста посада )))
djinni.co/q/edc50c46aa
не дуже важливо, як ви його називаєте, але число яскравого кольору поруч з іменем мого профілю має показувати те, що мені цікаво, а не все підряд )
Также для изменения последнего коммита в Git существует параметр —amend для команды commit, но мне почему то больше нравится пользоваться reset.
так аменд нормально можна зробити лише для незапушеного ще коміта. Чи я помиляюся?
АУД — це австралійський долар? Чи про що це? )
це те питання, на яке 50+ не можуть відповісти, але
щасти :-)
В нас тут нові стелі по зп 10К баксів, а ви тут про
Може їм не сильно є чим ділитися )) Навіть ще 10 років назад якщо «програміст» — то це все ж була певна планка по розуму, з деякими виключеннями. Зараз цієї планки вже зовсім немає.
Статтю глянув по діагоналі, але удачі вам і ви молодець :-)
Не знаю, як автору вдається так писати, або вам так читати ) Але наче ж зрозуміло, що на їх співбесіді МОЖНА гуглити, навіть на stackoverflow заходити :-) Але помідори, що приходять до них часто навіть з інетом, IDE і доками не здатні вирішити такі задачки.
Так купа людей же хотіли, як в Сингапурі :-)
Автор явно хотів написати, що дофіга типу сіньйорів лише те і вміють, що копіпастіти рішення зі StackOverflow. А в голові в них мало чого є. Але якось судячи із коментарів думка для багатьох не дійшла. І тут явно є і провтик автора, у статті явно бракує конкретного прикладу-двох задачок, на яких SO-сіньйори на співбесіди ламалися.
Бідні ці вайтішніки, яким розказують, що РНР — це програмування..