Laravel Lead в NDA
  • abz.agency

    Компанія практикує таку практику, як Fuck Up pays. Простими словами це означає, що у вас забирають половину зарплати якщо менеджер вважає що ви погано виконали свою роботу. Представник компанії на запитання про це відповів так:

    «FuckUp, фейл або простіше кажучи, коли напартачив — це випадок, коли ви халатно поставилися до виконання поставленого завдання або дотримання регламентів. Оплачується у розмірі 50% ставки.»

    Я розповів про це своїм колегам, і всі кажуть, що ніколи не бачили такого ніде, ні в українських, ні в європейських, ні навіть у американських компаніях.

    Мої колеги в Нідерландах відреагували на це так:

    «Це взагалі легально? Тут це дуже дуже дуже нелегально»

    Мій коментар:
    «Покарання працівників є практикою совку, і є неефективною у сучасному світі. Найкраще працює підтримка і кооперація.»

    В моїй теперішній компанії вважають, що факапи — це абсолютно нормально. В той четверг мій коміт почав класти базу, і мій СТО просто щробив ролбек на попередню версію, ми в спокійному режимі додали використання ще одгого індексу, в п’ятницю зраночку затестили, все було чьотко. СТО повідомив, що він радий тому, чому ми навчилися. Після четвертої години ми всі разом уже пили пиво.

  • DeltaFunc

    Подавався на вакансію, та отримав відмову. Відмова — це абсолютно нормально для мене, немає ніяких проблем з цим. Запитав причину відмови, і відповідь була наступна:

    нажаль, ми не отримуємо детальних коментарів, після попередніх розглядів.

    Я завжди отримувати фідбек від компаній з приводу причин відмови. Це ОК сказати кандидату, що його скілів недостатньо, або ж його очікування зависокі для компанії, або ж навіть інколи кажуть правду, що просто ніхто не дивився резюме бо дуже багато кандидатів і всіх не обробити. Але не відповідати нічого — це зовсім інший рівень корпоративної культури.

  • Dream2Team

    Не міг довго знайти для себе тепле місце після війни, так як ринок дуже упав.
    Звернувся до команди D2T, взяв Senior Pack, і знову відчув життя немов до війни. Рекрутер Юлія обновила мій профіль, CV, лінкедін, та інші профайли. Консультувала мене, а також писала листи. Результатом я дуже задоволений!

    Відтепер я більше буду довіряти свою кар’єру спеціалістам, і якщо щиття мене знов приведе до пошуку роботи, то Dream2Team — це перша компанія, в яку я залюбки знову звернусь!

    Найкрутіше:
    — Індивідуальний підхід, а тому вакансії завжди релевантні
    — Прямий контакт з рекрутером
    — Оплата після проходження випробовувального терміну
    — Рекрутер допомогає здійснювати тайм-менеджмент
    — Робота з різними ринками, в тому числі Європа та Америка
    — Робота з тими, хто відчуває вітер трендів ринку праці

    Однозначно рекомендую!

  • PixelTeh

    1. Коли пройшов всі етапи співбесіди, то замість оферу я отримав повідомлення в телеграм. Офер я отримав тільки тоді, коли про нього спитав.

    2. Після найму одразу кидають на проект. Є мінімальна інформація про проект, яку відсилають через телеграм. Знайомства з командою немає. Онбординг для компанії означає просто відіслати інфу про проект, і більше нічого.

    3. Працювати треба від імені Євгенія Біленка. Клієнт не знає, що контрактор — це насправді не одна людина, а багато людей. До мене на другий день були представлені претензії за те, що мої відповіді на коментарі бітбакеті не такі, як у людини, яка працювала до мене.
    " дивись, ми всі працюємо від його імені, а тому ти дивись в якому стилі спілкувався попередній дев, і зроби так, щоб клієнт ніколи не дізнався про заміну старого дева.

    4. В компанії можуть бути трекери. Залежить від клієнта. Про це не попереджають. Трекери треба ставити на власний ПК. Також компанія не оплачує ліцензії на софт для своїх співробітників.

    5. На третій день роботи на колі попитав ліда про технічну документацію по проекту. Ліда дратувало те, що я питаю пол неї, а її не було. Лід перейшов на особистості, назвавши мене смузіхльобом, що я працював лише в тепличних умовах. В кінці діалогу лід визнав все, що сказав, і приніс вибачення. HR на це сказала, що так, таке може бути.

  • RVA Fintech Solutions

    Немного проработал в этой компании, и могу её рекомендовать. Прикольные корпоративы, дружеская атмосфера в команде, выполнение своих обязательств. Из преимуществ — команда молодая, и есть возможность влиять на процесы. Всегда прислушиваются к любым просьбам.

    Однозначно рекомендую, особенно опытным специалистам!

  • YozmaTech

    Первый раз столкнулся с тем, что когда я открыл данные на сайте поиска работы HR этой компании, то мне на почту начали приходить письма от рассылки компании. Оказывается, я на неё подписался (конечно же нет). Довольно интересный опыт :)

  • Ardas

    Проходил собеседование в компанию. Несмотря на отказ, очень быстро дали подробный фидбек по собеседованию. Однозначный плюс в карму!

  • GetCode

    Проходил отбор в эту компанию пару месяцев назад.

    Собеседование проводила HR Алина, оно было по скайпу, что удобно. По описанию вакансии всё сходилось, и общение было отличным — За это HR огромный плюс.

    Так как у меня было несколько предложений, я попросил немного поменять формат технического ревью для меня. Это бы сократило моё и их время. Мне пошли навстречу, за что ещё один жирный плюс.

    В итоге я попал в другую компанию (О потенциальном варианте которого заранее предупредил), но о GetCode у меня остались хорошие впечатления. Всё было как-то по-человечески. Я склонен верить комментам ниже.

    Удачи ребятам :)

  • IWIS LLC

    Работал тут около года PHP Yii2 разработчиком, и могу смело рекомендовать эту компанию.

    Компания действительно старается прислушиваться к сотрудникам, люди тут прекрасные, а ПМы работают хорошо. Не удивляйтесь, что founder компании будет каждое утро здороваться с Вами за руку и искренне желать доброго утра. Ребята в компании часто отдыхают вместе, общаюстся, шутят, и вообще чувствуется лёгкая атмосфера. Жаль только, что на момент моей работы не было возможности развиваться в Laravel.

    Рекомендую!