Є куратори в стім, що маркують ігри, які зроблені росіянами або продаються на території росії — і багато гравців керуються цим при виборі що купувати (вірніше навіть що НЕ купувати).
Якщо ваша гра буд продаватись на болотах — для багатьох це буде причиною не купити її і ви банально втратите гроші + це репутаційні втрати.
Ось тут можна знайти список таких кураторів, якщо комусь цікаво: gamekombo.com/...s/korisni-steam-kuratori
Виглядає дуже схоже на Prison Escape Simulator store.steampowered.com/...Escape_Simulator_Dig_Out
Тестові — це ще та лотерея.
З прикладів за останній рік:
У мене була відмова після тестового, бо «зробила тільки те, що було описано у вимогах. Ми хотіли, щоб запитала в нас чи ми хочемо ще якісь додаткові фічі прикрутити».
А наступна в іншій компанії — бо зробила додаткові фічі, окрім описаних, до них доколупались, що вони неідеально зроблені.
Було дві різні відмови при обговоренні тестового:
1) Бо почала описувати зроблене з логіки, а вони хотіли щоб я спочатку описала tech stack.
2) Бо почала з опису tech stack, а вони хотіли, щоб я почала з опису логіки.
Бо зробила все добре для тестового, але не врахувала проблеми з їх поточного проекту (про існування якого я ще тиждень назад не знала і відповідно не можу знати які в них там проблеми).
Бо я зробила тестове і мене не змогли підловити на тому, що я не сама його зробила (я зробила його самостійно).
В результаті прийшла до висновку, що робити тестові більше не буду, бо це дурна витрата часу. У кожної компанії свої очікування і вгадати що від тебе хочуть — неможливо.
Ооо, цілком ймовірно! Оце градус трешу! Дякую, не знала про цю гру
Стрімила Барабан для своїх глядачів. З недоліків відмічу одноманітність геймплею: вже після першої години гри ти просто безкінечно робиш одне й те саме, одне й те саме, одне й те саме. Глядачі не оцінили гру взагалі і сказали, що вона дуже трешова, але не дотягує до рівня «так погано, що аж добре».
У мене був досвід, коли рекрутер дуже активно тиснув на використання саме телеграму. При цьому спілкування через пошту та лінкедін його не влаштовувало.
Даю чатжпт список продуктів, що є в холодильнику, і прошу придумати рецепти з того.
У цього джему є діскорд-сервер. Ви можете долучитись в будь-якому разі, бо там будуть анонси наступних джемів від цього організатора.
Власне, в діскорді джему люди шукають собі команду :) там є програмісти, художники, сценаристи і тд. Так і знайдете собі команду
Може спробуйте приймати участь в game jam? Там і з людьми новими познайомитесь, може команду знайдете, та й буде причина спробувати щось нове. Плюс в джемах час на розробку обмежений, можна швидко щось зробити і таким чином бустанути свою мотивацію до роботи загалом.
Ось наприклад актуальний гейм джем: itch.io/...ainian-narrative-game-jam
За кожну подану на джем гру організатор донатить на Повернись живим.
Якщо ви дуже хочете саме в цю компанію і тестове займає небагато часу (для мене це до 2 годин) — то чому б ні?
В мене був випадок, коли ноунейм компанія сказала, що в них тестове. Я запитала на скільки часу воно розраховане і рекрутерка сказала «зазвичай люди витрачають на нього
В той же час в Амазону та Нетфліксу перший етап — це тестове, а вже потім розмова з рекрутером. Їх тестове розраховане на
Можу сказати за польський ринок: тут часто шукають спеціалістів, що говорять німецькою
Мені якось ноунейм компанія надіслала тестове на hackerrank, яке було складнішим за задачі на співбесіді в Google.
Воно ще залежить від компанії, мабуть.
В Амазон і Дропбокс перший етап співбесіди — онлайн-тестове в сервісі типу CodeSignal. Там таймер 1.5 години, якщо проходиш — вже далі балакаєш з рекрутером і маєш наступні етапи співбесіди.
І так, для Амазону та Дропбоксу я готова зробити це тестове.
Коли дають тестове, яке ми потім повинні обговорити на співбесіді (код писати не треба було, просто розсказати як я реалізувала б це). На самій співбесіді на початку обговорення зупиняють на півслові і більше не повертаються до тестового взагалі.
В кінці співбесіди питають мою думку, чи це тестове хороше.
Я не знаю, ми про нього не поговорили.
Коли в кінці співбесіди питаєш, на що інтервьюер порадив би звернути увагу, що підчитати\підучити, а він каже «Взагалі-то таке тільки в університетах вивчають» (мова йшла про алгоритми, що можна легко вчити\практикувати задачками на тому ж літкоді)
Це було за три роки до повномасштабного вторгення, тому переживання через війну одразу відпадають.
У вигоряння є цілком визначений список симптомів, я думаю ви здатні їх нагуглити без моєї допомоги.
Із розряду «треба більше працювати, тоді не буде ніяких депресій і вигорянь»
Не зовсім погоджуюсь, тому що вигоряння — це ще й сильна втома, виснаження нервової системи. В такому стані може не бути сил на ті справи, що приносять задоволення. Тому є база з сну, харчування та руху, які дозволяють відновитись фізично і вже тоді можуть з’явитись сили думати про «духовне».
Сон, харчування та фізичні навантаження — це тупо три слона, на яких тримається багато чого. Це дуже банальні речі, але діючі.
Чому б ні, це ще й накопичену агресію дозволить кудись направити)
Для них гра, що продається на росії точно не буде хорошою :)