Моя історія тут завершується, отже, настав час для відгуку. Пропрацювавши в двох командах за цей час, можу однозначно сказати, що все дуже залежить від проекту та менеджера). Тому, мої враження коливались по всьому спектру «вау, такого проекта в мене ще не було», від негативного до нейтрального і до дуже позитивного.
Буду тільки про позитивне — і це проект Wellness, емпатичний менеджер, який дбає про своїх людей, натхненна та енергійна команда, простір для ініціатив, де тебе чують і цінують. І найкращі веб-розробники та QA :) Дуже раджу цю команду, якщо ви хочете взяти участь в розробці топового health&fitness продукту та зі здоровою, нетоксичною атмосферою.
Єдиний недолік — занадто багато бізнес-менеджерів (недосвідчених trainee-junior) та занадто мало виконавців (розробників, аналітиків). Через що скоуп нереальний. Цей поінт легко виправити, тож якщо ви досвідчений спеціаліст — відгукуйтесь :)
Ще відзначу про компанію в цілому — вона розвивається і покращується, це не відміняє вже отриманого негативного досвіду, але кожному наступному співробітнику дістанеться краще середовище — і це круто. Говоріть про те, що не подобається, виправляйте, компанія має хороший потенціал і через рік ви можете побудувати dream workplace. І не овертаймьте, зефірки не варті емоційного вигорання :)
Пропрацювала майже рік в Гісмарті як продуктовий аналітик і хочу поділитись своїми враженнями, бо тут несправедливо мало відгуків)
Загалом, це хороша компанія, на початку співпраці я оцінила б на 8.5/10, зараз — 6.5/10. Найбільший плюс Гісмарта — це адекватність середовища та можливість балансувати роботу та життя. Далі трохи детальніше.
Плюси:
— Баланс між роботою та особистим життям. Тут заохочують працювати в нормальному режимі, без зайвих овертаймів. Але тайм-менеджмент та стресостійкість теж доведеться прокачати, бо роботи дуже багато.
— Не-токсичність. Люди тут здебільшого відкриті й адекватні, що робить робочу атмосферу приємною.
— Сильна аналітична команда. Високий рівень автоматизації аналітики та BI дає можливість багато чому навчитися.
— Продукти, орієнтовані на користувача. Робота над продуктами, що мають соціальну значимість, мотивує до вдосконалення та розвитку.
— Віддалена робота. Компанія підтримує remote-first підхід, що дає свободу працювати з будь-якого місця.
Мінуси:
— Часті зміни та необхідність гнучкості. Пріоритети змінюються кожного кварталу, що вимагає постійної адаптації до нових продуктів та команд. Не встигаєш побудувати процес в одній команді — тебе переводять в іншу.
— Недостатнє визнання аналітиків. Аналітики працюють в сервісному режимі, досягнення рідко висвітлюються на корпоративних рівнях, що зменшує мотивацію.
— Обмежені можливості кар’єрного росту. Через недокомплектованість команд та велику ієрархію важко швидко зростати до старших позицій або переходити в інші ролі.
— Мовне питання. В мене було 80% — російська, 20% — українська, бо більшість прямих колег — білоруси, тільки з ПММ — українська. І це стало однією з причин звільнення.
— Ви не можете брати відпустку у перші 3 місяці, тільки flexible holidays (під час оферу рекрутери це не проговорили і в контракті не прописано). Зате відпрацьовувати потрібно 4 (!) тижні.
Отже, Гісмарт буде чудовим вибором для міддл-аналітика, який прагне працювати з досвідченими колегами, вивчати нові інструменти аналітики та розвиватися в команді з адекватною культурою.
Кому не пораджу — ви сінйорний супер-амбіційний аналітик, хочете отримувати перформанс-бейзд бонуси, ходити на сніданки до офісу та відчувати значний вплив та цінність. Тобто, якщо ви з Генезис-стайл компаній, вам буде нудно.