В
Закинув, розповсюдив. Удачі вам, хлопці! 🙏
Болісно таке читати. Вічна пам’ять герою 💔
Боюсь, що «Андрія» доведеться демобілізувати з розладами психічного здоров’я, після того як він прочитає коментарі до свого інтерв’ю.
Обіцяли ж просто підняти процент, навіщо ці складнощі? Вже всі морально були готові платити не 5% а 8%. Поступово довели б до 20% і ніхто б і не пискнув.
В чому маніпуляція?
Яка ще «легалізація», про що пише редакція? Зброя й зараз легальна. Мисливська, спортивна, травматична. Легально зброю мати при собі в будь-який час можуть військові, поліцейські, спецпризначенці. Є ще зброя, яку можна отримати в нагороду. Є ще безліч нюансів та виключень.
Більш того, зі зброєю можна легально пересуватися, виїзжати за кордон.
Проблеми, звісно, в іншому. Багатьох турбує питання обігу короткоствольної зброї (пістолети, револьвери) та так зване «перевищенням меж необхідної оборони».
Пересічний українець, як завжди, за все хороше та проти всього поганого. Тобто хочеться, щоб дружина вдома могла відстрілятися від грабіжників з ножами й не боялася потрапити за грати, але в тей же час не хочется, щоб грабіжники були самі озброєні короткостволом. Дебати продовжуються.
Насправді, законодавство в цій сфері вже зараз можна покращити й зробити більш прозорим без кардинальних змін. Проте владні ініціативи завжди виникають більше питань, ніж підтримки.
З новим законопроектом знайомий поверхово, проте критикують його цілком заслужено.
На мою думку, культуру поводження зброю потрібно активно розвивати, українці та українки повинні вміти нею користуватися з малечку. На жаль, зараз це необхідність.
Невже на DOU повернулися технічні статті? 😂
Тарасе, дякую. Приємно було читати
Хочеться написати щось без сарказму та іронії, але тяжко утриматись... Спробую.
Купив підписку на Cloud Guru, є корпоративна підписка на Udemy for Business...
Здавалось, що за цей рік нічого не вивчив, але в підсумку декілька пройдених курсів по Soft Skills та AI, багато нового досвіду в роботі з даними та математиці. Буду продовужвати в тому ж напрямку.
Проте навколишні події дуже сильно відколікають увагу на себе
Кожен раз читаю і сміюсь. Хто ці ніщеброди? Навіщо взагалі йти в айті заради цих смішних зарплат?
Висновнок: люди що заробляють не мають часу на усіляки опитування
Наказ Міністра оборони України від 09.06.06 № 342, який вносив зміни до наказу МОУ від 22.01.02 № 35дск — втратив чинність, на підставі наказу Міністра оборони України від 11.04.2018 № 156.
Сергія знаю особисто. І в роботі толковий і людина хороша. Дуже хочеться, щоб у нього та родини все добре. Як і у нас всіх
Скоуп опитування дуже маленький. Знаю набагато більше компаній, які вже організували релокейт своїх спіробітників. У мене багато друзів поїхало на захід країни, чи виїхало за кордон.
Але в цілому настрої «на валізах». Мало кому хочеться полишати все без вагомої на те причини.
Більше всього гнітить подання ситуації в ЗМІ. Хоч інтернет не відкривай
Не погоджусь. Преміальний кросовер мені обходиться близько $3 тис. на рік з урахуванням ТО та паливом. Судячи з того що пишуть в інтернеті маленький літачок обійдеться в $15 тис. на рік. А якщо він в поганому стані, то десь стільки ж можна віддати за ремонт.
Проте можна купили літак в складчину. Це зменшить витрати, проте у випадку якогось лиха виграє тільки хтось один
Вам треба один, а не 50. Є й менш розповсюджені авто, які чудово служать своїм власникам
Мені здається, що ви просто не в курсі скільки обійдеться утримання такої іграшки... Плюс до літака треба ще доїхати. Небо може бути закритим і т.д.
В чому проблема Доджа? Машина семімісна, надійний атмосферний двигун, повний привід, дешева
Скажу так... Це все автору вдається в моменті. В коментарях хтось засуджує, хтось захоплюється. Думаю, великий відсоток айтівців пробували одночасно працювати на декількох проектах. Проте час розставляє все на свої місця. Розслаблений графік має тенденцію закінчуватися. Гарячка на першому проекті накладається на гарячку на другому, на третьому і т.д. Ти починаєш менше спати, стаєш дратівливий, постійно в стресі. Починаються проблеми зі здоров’ям, особистим життям, сприйняттям себе і оточуючих, навколишнього світу. Зникає бажання жити. І всі ці сайд-проджекти відвалюються як листя восени.
Такий мій особистий досвід.
Я не бачу проблеми щоб мати якийсь невеликий сторонній проект на підтримці (не фул-тайм), періодично проводити якісь тренінги за гроші, писати статті та курси за гонорар. Проте до всіх цих матеріалів на ДОУ про атлантів, які суміщають декілька проектів фул-тайм, я ставлюсь з посмішкою. Друзі, це в моменті. Довго так тривати не може, пробачте.