• Я сам заробив, сам зробив, а потім усвідомив: потрібна команда

    Прикольний продукт, спробував би свічнутись із IMDB якби можна було експортувати свої 1300+ оцінок

  • «До мурах». Російський письменник Дмитро Глуховський підтвердив, що працює з 4A Games над новою Metro

    Якщо дії перенесуть із блінолопатной скотоублюдії то ок, інакше — це популяризація їхньої культури, згадати тільки що головними позитивними героями попередньої частини є спецзагін «Спарта», який зараз вбиває наших людей.

  • Середня оцінка S.T.A.L.K.E.R. 2 впала до 74 балів. Декілька видань розкритикували гру

    Поки дійшов тільки до Смітника. Технічних проблем на рівні кіберпуку 2077, десь через годину гри з’являються якісь тимчасові фрізи. Якщо після цього закрити гру і спробувати запустити ще раз — вона крешить, допомагає лише перезавантаження компа. З приводу слабких ворогів — хз, на найвищій складності кровосіся здихає після того як я витрачу на нього половину патронів. У іграх люблю нишпорити по усім локаціям і тут з цим усе добре: все гарно, час від часу натикаєшся на сайд квести, аномалії, КПК з мікро частинками лору, подивимось на скільки вдалось різноманітно зробити усе це .

  • Збірку S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy було анонсовано для Nintendo Switch

    2.5 кадри на секунду буде?😀
    Я купив от на розпродажі трилогію і тінь чорнобиля так ніфігово завантажує мій i7 11го покоління на 16 потоків

  • ФІОТ чи ФПМ? Допоможіть обрати факультет КПІ

    > Невже в Україні немає якісного ІТ факультету?

    На жаль, ні, проблема як вже написали — оплата викладачам. Є ентузіасти, але їх одиниці і далеко на ентузіазмі вони не виїжджають і відносно швидко йдуть (а совкова адміністрація КПІ цьому тільки допомагає).

    > Не хочу за кордон, дуже не хочу...

    У 2014 мислив абсолютно так само, була сліпа віра, що не може ж КПІ бути поганим, найкращий технічний ВНЗ у найкращій країні, але реальність трошки інша. Зараз про це дуже шкодую. Людині відведене дуже коротке життя, 6 років з якого ви витратите на навчання — ваш перший поштовх у кар’єрі і краще щоб цей час був використаний якомога ефективніше.
    Ніхто потім не забороняє повернутися із набутими знаннями додому і будувати кар’єру тут. До великого вторгнення було багато достойних компаній і можливостей, може після війни буде ще краще.

  • ФІОТ чи ФПМ? Допоможіть обрати факультет КПІ

    Дивіться на УКУ або іноземні. Закінчував ФПМ (катедра ПМ) бакалавр і магістр. Бакалаврська програма то в цілому трешак, змарнований час і нерви, магістратура 50 на 50, були дійсно прикольні і корисні предмети, був і старий знайомий трешак.
    В цілому після бакалаврату навчитесь брати інтеграли і писати воду по ДСТУ.
    Після магістратури зрозумієте навіщо весь бакалаврський курс вчились брати інтеграл і напишете ще тонну води по ДСТУ.
    Знаю, що як мінімум 2 хороших викладачі вже не працюють на катедрі.
    Якщо все ж вирішите йти сюди — чіпляйтесь за хороших викладачів і тягніть з них усе що можете.
    Але я наполегливо раджу дивитись в сторону іноземних навчальних закладів, беріть рік перерви, вчіть мову, готуйтесь до вступних і отримаєте в рази якіснішу освіту за безкоштовно. З візою зараз проблем немає, у Європі достатньо тимчасового захисту. На вибір Німеччина, Франція, Італія, Бельгія, Чехія тощо.

    P.S. Ігноруйте аргументи по типу «на фіот було легше суміщати роботу і навчання». ІМХО, навчання для того щоб навчатись, це повна зайнятість, я суміщав фул тайм з 4го курсу оскільки була фінансова потреба та і знань робота давала більше. Якісний парт-тайм для початківця знайти майже неможливо. Нічого хорошого в цьому немає, мінус здоров’я і бонусом провали у пам’яті за цей майже трьох річний період.

    Підтримав: Andriy Afanasenko
  • Долар. Купувати чи продавати?

    ну звісно, що я усвідомлюю що і кризи бувають і якщо дивитись графіки не y2d то звісно усе тільки зростає)
    Але ще часто усі це рахують без урахувань комісій на ввід коштів, щомісячні комісії (деякі брокери це стягують), комісія за купівлю, комісію за продаж, подвійне оподаткування, комісія за вивід кошти до етапу де ти реально можеш ними розрахуватись. Я вже не кажу про ризики банкруцтва брокера або інвестиційного фонду що ETF тримає — звісно там є доволі круті гарантії на такі випадки, але 100% суми від цього ти не повернеш.
    На скільки я пам’ятаю, якщо брати індекс S&P500 на усьому часовому проміжку виходить 8% річного зростання, якщо додати інфляцію і усі комісії чи значно це вище за умовні валютні облігації? Для мене виглядає трохи сумнівно

    Підтримали: anonymous, Alex Valco
  • Долар. Купувати чи продавати?

    Вставлю свої «5 копійок» про активи :)
    Рік тому відкрив рахунок на Interactive brokers, відносно немаленька сумма свої заощаджень, портфель розподілив 70% на різні ETF (IT, медицина, корисні копалини, бонди) і 30% на окремі акції (спочатку розподіл був трохи більший в сторону ETF, потім вирішив трохи погратись у конкретних акціях). То от рік потому маю −6.5% від портфелю (так, мінус), при чому найцікавіше, що найбільші втрати саме від ETF :)
    При цьому трохи меншу суму залишив на $ депозиті у кількох «Укр-розйоб-банках» і отримав за рік +2.5%.
    Гіпотетично крипта дала б ~ −47%, гривня ~ −25% (відносно вічнозеленого).
    З нерухомістю в Україні була б та сама сумна історія
    Звісно в усіх випадках виходить мінус через інфляцію, але оця «магія активів» мені не зрозуміла зовсім.