500к+: більшість пішла ПЖ, далі локальні збори в компанії, потім банки на різні потреби військових. тобто зараз вже близько 13к, на наступний рік план в 15к мінімум.
В Києві, їздив у Миргород на перші 6 місяців. Планую жити в Україні, відроджувати економіку, працювати над демографічною кризою. Планую ходити на вибори та обирати ту владу якій буду довіряти. Беру на себе відповідальність за майбутнє своєї сім’ї та держави. Не буду давати хабарів і брати їх не збираюсь — так і поборимо. Можливо деякий на деякий час піду працювати в державні установи щоб зробити їх краще (як приклад Олекс Майстренко). (Delivery manager)
Дякую за статтю. Побачив її тільки зараз. Я перевірив, декілька днів тому в мене була ця проблема з профайлом. Спершу не зміг виправити так як писалось в статті, але не здався і написав їм у підтримку. Перша відповідь — ми виправляти не будемо. Написав ще раз — виправили — додали можливість зміни основної мови!!!
Дякую за чудову розмову. Я би хотів щоб AI ще за мене здавав квартиру: робив скринінг кандидатів, задавав їм уточнюючі запитання, виставляв скорінг, брав коменрарів попередніх орендодавців, і мені формував звіт по кандидатах, з яких я б вже обирав кому здавати
0. заплатили дохід за лютий в кінці лютого (зазвичай на початку наступного місяця) 1. утримали людей коли закрились деякі проекти 2. не заморозили перегляд доходу в бік зростання 3. компанія підтримує ЗСУ, всі хто пішов захищати країну — зберігають місце та дохід 4. організували підтримку переїзду по країні та/або за кордон 5. допомога з організаційними питаннями за кордоном, де є представництва компанії (Польща, Болгарія, Німеччина, Бразилія) 6. компенсація за спорт, медичне страхування і тд залишились 7. заплатили бонус щоб перекрити різницю офіційного курсу гривні 8. прямі керівники підтримують психологічно, морально, і як можуть 9. комунікації з замовниками вибудувані таким чином що там розуміють що продуктивність впала, і кастомери часто підтримують нас
Любомире, а у вас налаштовано інтеграцію з банками (цікавить укрсиб) в Toshl? не можу зрозуміти це помилка від банку чи в додатку — не відображаються ніякі транзакції, лише залишок на рахунку(
DOU у вишиванках: діліться вашими фото й історіями
Зарплати і портрет ІТ-спеціаліста. Велике літнє опитування DOU
done
Що ви купили зі своєї першої зарплатні? Розкажіть!
після 9го класу збирав дерев’яні ящики для овочів та фруктів — купив Nokia N73
Скільки ви задонатили у 2023-му? Опитування
500к+: більшість пішла ПЖ, далі локальні збори в компанії, потім банки на різні потреби військових. тобто зараз вже близько 13к, на наступний рік план в 15к мінімум.
«Сумував — бувало, шкодував — ніколи». Айтівці, які свідомо залишаються в Україні, розповідають про своє рішення і допомогу війську
Хороші люди хайпу не зробляь (
Чи повернетеся ви в Україну? Розповідають айтівці, які виїхали через війну за кордон
Відкривати власну справу, інвестувати в розвиток інших бізнесів
Чи повернетеся ви в Україну? Розповідають айтівці, які виїхали через війну за кордон
В Києві, їздив у Миргород на перші 6 місяців. Планую жити в Україні, відроджувати економіку, працювати над демографічною кризою. Планую ходити на вибори та обирати ту владу якій буду довіряти. Беру на себе відповідальність за майбутнє своєї сім’ї та держави. Не буду давати хабарів і брати їх не збираюсь — так і поборимо. Можливо деякий на деякий час піду працювати в державні установи щоб зробити їх краще (як приклад Олекс Майстренко). (Delivery manager)
Як перевірити, чи LinkedIn не розпізнає ваш профіль як російський (і виправити, якщо так)
Дякую за статтю. Побачив її тільки зараз.
Я перевірив, декілька днів тому в мене була ця проблема з профайлом.
Спершу не зміг виправити так як писалось в статті, але не здався і написав їм у підтримку. Перша відповідь — ми виправляти не будемо. Написав ще раз — виправили — додали можливість зміни основної мови!!!
Головний з інновацій. Володимир Кубицький, Head of AI в ЛУН і Bird — про свою кар’єру, комфортну зарплату та прояви кризи в IT
Дякую за чудову розмову. Я би хотів щоб AI ще за мене здавав квартиру: робив скринінг кандидатів, задавав їм уточнюючі запитання, виставляв скорінг, брав коменрарів попередніх орендодавців, і мені формував звіт по кандидатах, з яких я б вже обирав кому здавати
Енергограмотність: прості правила, яких має дотримуватись кожен
встановіть обмежувальний автомат на 16А на вході в квартиру — і відразу увімкнеться економія)
Що робить ваша компанія, щоб підтримати вас зараз?
0. заплатили дохід за лютий в кінці лютого (зазвичай на початку наступного місяця)
1. утримали людей коли закрились деякі проекти
2. не заморозили перегляд доходу в бік зростання
3. компанія підтримує ЗСУ, всі хто пішов захищати країну — зберігають місце та дохід
4. організували підтримку переїзду по країні та/або за кордон
5. допомога з організаційними питаннями за кордоном, де є представництва компанії (Польща, Болгарія, Німеччина, Бразилія)
6. компенсація за спорт, медичне страхування і тд залишились
7. заплатили бонус щоб перекрити різницю офіційного курсу гривні
8. прямі керівники підтримують психологічно, морально, і як можуть
9. комунікації з замовниками вибудувані таким чином що там розуміють що продуктивність впала, і кастомери часто підтримують нас
Якими сервісами для обліку домашніх фінансів ви користуєтесь?
а на що перейшли? якщо не секрет?
Якими сервісами для обліку домашніх фінансів ви користуєтесь?
Любомире, а у вас налаштовано інтеграцію з банками (цікавить укрсиб) в Toshl? не можу зрозуміти це помилка від банку чи в додатку — не відображаються ніякі транзакції, лише залишок на рахунку(
PM дайджест #21: как объяснить увольнение, разбираем OKR
@Viktor дякую
PM дайджест #17: как добиться экстремальной продуктивности, матрица компетенций инженеров, работа с эстимейтами
Дякую
PM дайджест #17: как добиться экстремальной продуктивности, матрица компетенций инженеров, работа с эстимейтами
Віктор — дякую за підбірку!
Цікавить питання — що краще здавати в Україні: PMI vs. PRINCE2 ?
PM дайджест #16: разбираемся с OKR, как вернуть Scrum-команде вдохновение, метрики в разработке
дякую за дайджест