І це буде чудово (:
Ох у вас і пригоріло :)
Санкції діють на обидві сторони. Хто сказав, що на нас вони діють негативно? Наприклад, ринок інтернет-реклами звільнився від двох монстрів, хіба це погано?
Згоден. Але тому і вводяться санкції, бо ми наразі не зовсім в повній сраці і таки маємо сили на цей крок. Ну і далі чекати не можна.
ніхто 1С не забороняв, не множте паніку! заборонена діяльність ДЕКІЛЬКОХ компаній, але ім’я їм — легіон, ще лишилося повно компаній, які займаються дистрибуцією цієї програми.
миритися й домовлятися з Росією? ви серйозно?
Хороше доповнення, дійсно хороше :)
Це ваша особиста розшифровка, але не загальноприйнята. В російській «любви» може міститися стільки ж пристрасті, скільки і в українському «коханні», все залежить від обставин, у яких використовується слово.
Мабуть, я не зовсім точно сказав. Спробую інакше.
«Кохання» не містить сексу by default, це лише почуття до іншої людини. Так само як російське «любовь» не містить сексу, але в словосполученні «заниматься любовью» секс вже є.
Ви неправильно розумієте сенс слова uk.wiktionary.org/wiki/кохати
Цілковита рівність — утопія.
Можна прагнути рівності і застосовувати її для гармонізації деяких моментів відносин, але цілковита рівність неможлива.
Як вам така аналогія — сім’я як двовесловий човен, де кожен керує лише одним веслом. Якщо хтось буде загрібати сильніше — буде лише рух по колу.
Таки «любити» чи «кохати»?
це здатність віддавати більше, ніж приймати.А як щодо рівності у відносинах?
"Правильні"/"неправильні" жінки? З якого ви сторіччя?
І знову ж — не визначене слово «любить». Почуття до дітей і до чоловіка кардинально відрізняються, хоча у російській мові і позначаються одним словом.
До всього — цитата з сумнівного джерела.
Та ні, зараз є приблизно все те саме (4 основних види + 3 їх комбінації), але називається одним словом.
Але все одно дуже некоректно порівнювати, тому що база зооооовсім різна.
Як на мене, то загальна проблема подібних дискусій в тому, що сторони не дають визначення свого розуміння термінів, в тому числі «кохання». Те, що чоловіки і жінки дещо по різному його розуміють — це очевидно.
Наприклад, для мене — кохання це функція розуму, коли я пізнаю і усвідомлюю красу іншої особистості. Звичайно, я прислухаюся до своїх інстинктивних налаштувань, не намагаюся їх ігнорувати, але намагаюся їх перехитрити, щоб вони мене не душили.
Спочатку треба дізнатися про ваше визначення терміну «кохання». Ну а для того, щоб бути разом, достатньо поваги, довіри і чесності.
Також, що воно таке — той «шлюбний союз»? Як давно він виходить за межі? З часів Римської Імперії?
У греків був зовсім інший варіант, не плутайте його з сучасним.
Кохання — це недавній винахід західної цивілізації, йому
Зараз місцевий спеціаліст скаже, що у вас дивні фантазії. І страхи.
Ну запропонують. І що? Гетеросексуальну людину такі пропозиці не зацікавлять, як думаєте?
Ну це вже занадто — які страхи? Що з вами не так? Ви читали те повідомлення, на яке я відповів?
Я ж до того і веду — коли дитина побачить дядьок з голими сраками — «дивні дяді», от і усе. Набагато краще розвинути правильну реакцію у дитини на нестандартні обставини, ніж захищати її від усього підряд.
Вам хоч трохи стало легше, коли оце все вилили?