шляпа, грати ми в це звісно не будем 😅
Якась Шляпа, 57 пік онлайна буде, скрініте.
Норм, що б не паритись з текстурками освітлення=0;😏
Але ж це шляпа web3.Дякую комментаторам нижче, за то що «макнули» цього скамера.
Якась шляпа
Не взлетить
Lineage2
шляпа, грати ми в це звісно не будем 😅