Це математика.
— Нема у коді при вірішенні матриць ніякої математики (хіба що + та мінус — ). Це логіка послідовності дій, які пояснює математика.
Тут ти або розумієш, що таке матриця, тоді просто дивишся у бібліотеку .... Або не розумієш
— Не зовсім у бібліотеку... Якщо є теоретичні знання, то ти шукаєш потрібну інформацію у інтернеті або книжках, покладаючись на наявні знання. Але звісно, якщо використовуєш готовий продукт типу OpenAI, то дивишсья у їх бібліотеку.
зрозуміти що байт це число від 0 до 255 як на мене не важко.
— Як на мене — теж. І те саме можна сказати про три кольори у пікселі, які можуть займати числове значення від 0 до 255 (байт).
більшість кода вже написано
Якого? Якщо мова йде про розробку власного продукту, то код треба писати власноруч (дотримуючись закону про інтелектуальну власність). Комерційні API та бібліотеки це трохи інше...
Береш готовий приклад та експериментуєш. Знову ж таки, як на мене для початку треба навчитися просто програмувати.
Про це я написав у коментарі з аналогією архітектурно-конструкторської діяльності:
практика у програмуванні, це як матеріали («цеглини») при будівництві... Знаючи теорію можна будувати видатні споруди, наприклад хмарочоси; самобуд існує до ~двох поверхів.
Не знаю. Я й не знаю ізоморфізм Карі-Ґоварда... Під «теорією» розумію не особисті вподобання того чи іншого винахідника, а загальноосвітні знання програміста. Саме це має значення на практиці. І я в цьому переконався, коли почав розбирати алгоритми компьютерного зору та обробку зображень.. Мало хто відповість на форумах, як обробляти матриці мовою программування при написанні свого прототипу ШІ, чи хочаб як написати «терміта» (виділення області зображення за кольором; «хромакей»). Хоча це є басіс программіста: формати файлів, байти, стан (коду) і т.п.
індустрія пішла за методом Блекуса — науковий підхід
Звісно! При написанні програм, щоразу доводиться вирішувати нові задачі. Частково код повторюється, але в цілому програмування більш схоже на архітектурно-конструкторську діяльність, яка теж потребує кожного разу перевірку розрахунків. Тож практика у програмуванні, це як матеріали («цеглини») при будівництві... Знаючи теорію можна будувати видатні споруди, наприклад хмарочоси; самобуд існує до ~двох поверхів.
Саме цікаве, що теорію вивчають у висщих навчальних закладах, з першого по ~ третій курс, розширюючи шкільні знання. Це основа науково-дослідної діяльності: Причинно-слідчі закономірності, де доказом виступає — продукт (матеріальна дійсність — воно працює).
З капіталом 150k доларів, такі питання вирішуються бізнес-планом. Наприклад GameDev пропонують розробку рольових онлайн-ігор від ~$50K. Вони розраховують повернення коштів, орієнтуючись на трафік (кількість користувачів за певний час). Так само роблять усі інші IT-компанії відносно будь-яких стартапів.
Грубо кажучи, є 2 основні бізнес-моделі IT-компаній
У вашому випадку требо почати з визначення: Ви замовник, або виконавець з бізнес-планом? Якщо є досвід спілкування із зарубіжними замовниками, то треба шукати команду виконавців, або створити ВАТ під власне замовлення. Зазвичай саме так відкривають будь-яке підприємство.
Теорію потрібно знати обов’язково. Вона є логіка розробника, тим паче якщо робиш щось вперше. Чим більш поглиблені теоретичні знання, тим більше можливостей (особистого розвитку). Без теорії «метод тыка» не працює (зокрема на довгих марафонах: розробка продукту).
«Щоб вийти з лабіринту, треба зрозуміти, що ти у лабіринті»
Не дуже розумію, чим він може зацікавити
Можете розмістити там своє оголошення. Це додасть вам шансів у пошуку партнерів. Нехай працюэ реклама, а ви відпочивайте :)
Можу запропонувати розглянути: tobead .net/publication/1722062613751 У разі зацікавленості у співпраці, будемо думати, як і що з цього можно мати... Над проектом працюю самотужки. Можливо, разом у нас вийде щось більш цікаве.
Одна з особливостей Linux: Це ОС яка нічого сама не встановлює та не оновлює.
якийсь нездоровий пієтєт до майкрософта тут в налічії
— Виправдання фішингу під брендом «Microsoft».
Мабуть коли їх раптом бабахне струмом...
— Їх не бабахне. Проблеми будуть у клієнтів, а для майкрософта та партнерів, це додаткова робота. Від них залежить робота решти...
Додайте посилання. Що CrowdStrike оновлює в Linux? Навіщо ви тут «..gonna hate..»? Вам за це платить амереканський госдеп, чи компанія Microsoft? Ви знаєте що таке Хост та клієнт-серверний додаток? — Це саме те, про що я писав вище... Під час обміну даними використовуються алгоритми SHA, де будь-яка несумісність чи заміна алгоритмів призводить до ушкоджень (змінює біти у пам’яті).
Ви займаєтесь виправданням помилки, яка є фактом: В світі масштабний технологічний збій. Windows — дирява... І я навіть на 99% впевнений, що цей збій винек саме із-за copy-past діяльності Microsoft. Бо не тільки Windows працює з алгоритмами SHA, тим паче з оновленими, що при копіюванні даних призводить до їх пошкодження в пам’яті. Це стосується різних електронних підписів, ключей, та ліцензій.
Яким чином імпорт закладок чи історії з публічного профіля є фішингом?
Які закладки?! — Історія перегляду сайтів це конфіденційна інформація між сервісом, який надає інформаційні послуги, та відвідувачем. Саме тому законодавство ЄС та інших держав вимагає повідомляти при використанні cookies на сайтах.
Яким чином використання закладок чи навіть кук є Cross-Origin Resource Sharing шахрайством?
Я не буду тут писати вам лекції по безпеці в інтернеті. Та не треба мені робити «копі-паст» витримки з укр. Вікіпедії, в якій дано визначення у дуже вузькому значенні. Фішинг це насамперед вид інтернет-шахрайства, метою якого є отримання доступу до конфіденційних даних користувачів — логіни та паролі. Копіювання історіі браузера (запитів за адресою), це один з векторів CORS атак.
Копіювати конфігурацію браузера і формувати швидкі посилання з історії переглядів — це не одне й те саме. Це як мінімум фішинг. Веб-сервіси розглядають таку діяліьність як CORS шахрайство.
Тобто комерційні підприємства. І на мою думку це не випадковість. Особливо коли мова йдеться про Лондонську біржу та банки...
Є декілька факторів які вказують на те, що це може бути цілком спрямована акція, та можливо дірка у ситемі безпеки від Micrososft. Наприклад, я нещодавно виявив, що браузер Edge (Win 10) копіює кукі та усю історію з Google Chrome (а також можливо і з інших браузерів). В історіі Edge показує навіть кількість листів у Gmail (вхідні, віправлені, сміттєвий кошик та ін.), хоча не має доступу до акаунту Google та я користуюсь здебільш Chrome.
Edge (Win 10) копіює кукі та усю історію з Google Chrome
— Це означає, що система Micrososft, може мати доступ до різних систем з різним рівнем безпеки, не кажучи про конфіденційність особистої інформації...
Схоже зачепило усі країни «британського економічного альянсу».
може варто створювати соц. мережу, яка буде спрямована в якісному сортуванні ШІ-контенту під кожну людину.
Про безпеку проекта
Згдіно законодавства ЄС та інших держав, нельзя відстежувати та використовувати приватну інформацію відвідувачів та користувачів. У 2025р. популярні браузери почнуть блокувати сторонні cookies. I поки що навіть не зрозуміло, як буде працювати YouTube в iframe, щоб показувати рекламу у вбудованих відео.
може варто створювати соц. мережу, яка буде спрямована в якісному сортуванні ШІ-контенту під кожну людину
Можливо в цьому є певний сенс, але у данному випадку, мова йде у іншому напрямку... ШІ інтегрується у проект для користувачів платформи (на разі лише на приватних сторінках у чаті), а не для створення контенту. Ящо і будуть якісь сортування контенту з використанням штучного інтелекту, то вони будуть працювати в інтересах коритсувачів. ToBeAd це аналог соціальних мереж; йому ближчі за темою — дошка оголошень та знайомства у інформаційно-розважальному форматі.
Ринкова капіталізація ФБ оцінюється в 599,32 млрд. доларів. По вашому це збиткова організація? Чи ви таким чином хочете запевнити, що відсутність конкуренції, це не є збочений комунізм, де всі користуються лише facebook та Instagram (made in USA)? А може ВК (made in Russia)?
— Я хочу сказати, якби всі міркували як ви, то ми всі ходили б у однакових капцях. Тож ви маєте певну рацію: Тенденція сучасного ринку саме до цього стрімкує.
Дякую. І вам всього найкращого.
Залізо та програмне забезпечення — це не одне й те саме. Це по-перше. А по-друге: Питання полягає в тому, для кого виробляється кінцевий продукт? Мікросервісна архітектура — це і є бізнес, так само як і моноліт. Перша модель більш підходить для великого бізнесу, а друга (моноліт) для малого та середнього. Крім того, будь яку програму можна переписати... Вони складаються з методів та функцій (блоків), які можно копіювати. Зазвичай мікросервісну архітектуру використовують Банки (для своїх різноманітних послуг) та великі компанії, такі як Google, Yandex, Amazon, Facebook і т.п. Тож якщо ви вважаєте, що кожен малий чи середній бізнес платоспроможний як гігантські компанії, то ви можете продавати їм мікросервісну архітектуру (інтерфейс) з урахуванням їхнього розвитку та можливого лістингу в NASDAQ