Олено, дуже дякую за підтримку! Вам також бажаю успіхів у Ваших починаннях і нехай все складеться так, як Ви того хочете!))
Ілюзії — це гучно сказано. Коли не було знайомих з ІТ сфери, то все здається інакшим. Тому нормально, що думка може змінюватись)
І так, з компанією і командою дуже пощастило, не заперечую.
Хто хотів, той скористався можливістю виїхати, це вибір кожного, не бачу в цьому нічого такого, за що можна засуджувати чи хейтити (це до інших коментаторів, в яких горить). Заздрити чи ні — їх вибір, мені від цього ні холодно, ні жарко насправді. Кожен будує своє життя і обирає користуватись можливістю чи ні.
Привіт) Робила на сайті VistaCreate, там багато різних безкоштовних шаблонів 👌🏻
На жаль, у школі я не знала ким я хочу бути, тому за порадою мами пішла у фінанси. Перші 2 роки мені подобалось, але потім я зрозуміла, що не хочу цим займатись, мене зацікавив менеджмент та маркетинг. На магістратуру вступила на іншу спеціальність і за нею я працювала під час навчання і після. Але знову ж таки, погляди змінились, оточення змінилось, стала більш раціонально підходити до багатьох речей. Це і сприяло зміні професії.
Для мене ІТ було щось зі світу фантастики, бо не було і знайомих там, відповідно я туди і не сувалась після школи.
Класно, що у Вас склалось так, що Ви одразу обрали для себе напрямок, у якому і досі (і сподіваюсь Ви дійсно отримуєте задоволення), але як Ви вже вказали, великий відсоток тих, в кого інакше. Але ми живемо у прогресивному світі і нормально пробувати різне і шукати себе до певного віку, на мою думку.
Вигорати можна і раніше 30 :)
Віталію, а Ви в 17 років вже знали, ким хочете бути після 11 класу і не змінювали професію, не шукали себе і зараз працюєте за тією спеціальністю, за якою у Вас диплом? Тоді я Вас вітаю, Ви дуже щаслива людина :)
І ще питання, Ви рекрутер? А то Ви анонімно пишете і профілю Лінкедін на Доу не бачу. Бо я писала статтю та консультувалась з рекрутерами, тому більш ніж впевнена у всьому, що писала. Відколи декрет та хворі діти став перепоною найму в айті? В мене на співбесіді ні разу ніде не питали про сімейний стан і чи планую я йти в декрет чи виходити заміж.
Майже рік працюю QA не маючи технічної освіти і жодного разу мені не сказали в компанії, що мені її не вистачає. І працюється мені чудово, і дається все не важко. Хто хоче навчитись, той навчиться будь чому :)
Дякую!
Дякую за фідбек!
Так, 100% треба запам"ятовувати і готуватись, потім легше)
Дякую, Сергію! :)
Дякую за фідбек!
Дякую!)
дякую!
По-перше, я працюю на Українську компанію і не шукаю роботу закордоном. А по-друге, під час війни надаю перевагу залишатись у безпечному місці. На все добре, Ілля :)
Складати резюме — це базова навичка для людини, яка шукає роботу
Тетяно, я Вас розчарую, але дуже багато людей не вміє складати резюме, як Ви думаєте. На курсах, де я працюю куратором, в кінці є блок про резюме і те, що надсилають студенти іноді на голову не налазить і таких десятки. І це молодь, до речі :)
її поради досить шаблонні та банальні, нічого корисного
Для Вас ці поради не корисні та шаблоні, тому що Ви не цільова аудиторія, як і ті хто писав подібні коментарі. У статті чітко написано для кого вона і я розповідаю СВІЙ шлях, СВОЮ підготовку, а не «це стала величина для всіх». Ви можете пройти повз та не читати статтю, якщо вона не для Вас.
Стаття знаходиться у категорії «блогів», відповідно, кожен, хто має бажання поділитись власним досвідом, може написати про це. Впевнена, що я не остання і Ви ще багато зустрінете таких статей.
хоббі чи ставити фото, що взагалі моветон
В Україні немає чіткого правила стосовно фото чи хоббі. Ми не на рівні США ще, щоб стверджувати, що це моветон. Хоббі — це частина софт скілів також.
Працювати куратором та QA — різне. Будучи куратором достатньо знати добре програму курсу, орієнтуватись у ній, відповідати на питання студентів, чекати домашки. Як написав вже Тарас, не обов"язково мати досвід, щоб бути куратором і це не реальна робота в полі)
Тетяно, бачу, що Ви Test Analyst, але не рекрутер з Вашого профілю у Лінкедін)
По пунктах:
1) Дані методології використовують не тільки в ІТ. І так, я встигла попроцювати з декількома. З деякими знайома теоретично
2) У кураторстві ми юзаємо Трелло, в ІТ — джиру.
3) Я Вас почула :)
4) На той момент я була початківцем, трохи пробувала працювати з Селеніумом, теоретично також знаю, що і як робиться. На співбесіді для свого рівня цього було достатньо.
І знову ж, Ви не рекрутер, відповідно Ви можете лише теоретично розмірковувати. Гарного дня, Тетяно :)
Алла, пишучи статтю я консультувалась з рекрутерами зі своєї компанії. Їх все влаштувало, і супровідний лист вони також затвердили. Зі всією повагою до Вас, але наскільки бачу з Вашого профілю, то Ви не рекрутер :)
Хобі свідчить про різносторонність людини і на інтер"ю питають, чим кандидат займається. Закордоном також це важливий поінт, кажу з власного досвіду, бо зараз знаходжусь закордоном і є багато знайомих, які тут працюють і ділились своїм досвідом.
Не треба читати поміж строк того, чого немає і дивитись на текст категорично. Я не писала, що біжу з питаннями одразу не розібравшись. У всіх виникають питання і це нормально питати в колег, які знають проєкт краще за мене. Якщо Ви ніколи ні в кого не питаєте нічого, то Ви молодець, вітаю :)