Галина Захарова розмірковує, які нейронні мережі найкраще підходять для тестувальників, чи замінить QA-спеціалістів штучний інтелект, та як все це вплине на IT в майбутньому. А також ділиться відгуками на курси з вивчення роботи AI, які пройшла особисто.
Напевно, всі зіштовхувалися з робочою рутиною, хоч яким би цікавим проєкт не був: втома, фокус уваги постійно перемикається. Для будь-якого спеціаліста — це проблема, надто для тестувальника, якому так важлива уважність до деталей.
Тож як зменшити кількість монотонної роботи й завжди бути в тонусі — читайте в статті.
Галина Захарова, QA Engineer в Customertimes, розписує у цій статті найпоширеніші техніки тест-дизайну на прикладі програми для обчислення віку людини. Стаття призначена для тих, хто тільки здобуває свій досвід в тестуванні і опановує техніки тест-дизайну.
Враження від першого року роботи в ІТ, який припав на перший рік повномасштабного вторгнення, описує Галина Захарова, Junior QA Engineer у компанії Customertimes. Цікаво порівняти враження новачка в ІТ сьогодні і декілька років тому, тож читайте і діліться своїм досвідом у коментарях.
Галина Захарова, Junior QA Engineer у компанії Customertimes, має успішний досвід пошуку першої роботи в ІТ, тому ділиться з нашою спільнотою порадами не «з книжок», а з власного досвіду: як готуватись до питань на співбесіді, які це можуть бути питання, що варто підготувати заздалегідь.