Працюю в Inweb на позиції PM у PPC відділі. За 5 місяців лише позитивні емоції. Саме тому, хочу залишити власний відгук, можливо він допоможе вам :)
Отже, хочу виділити підхід до адаптації і навчання. Бо особистий і професійний розвиток є вагомою складовою, є куратор і керівники, які з тобою завжди на зв’язку, не залишать тебе сам на сам із складними задачами.
Пет френдлі офіс, особливо для мене це важливо.
А за відсутності світла можна спокійно працювати, бо офіс енергонезалежний і не треба у стресі шукати місце коворкінгу.
Так, можливість дистанційно працювати теж є позитивним аспектом.
Соціальний пакет також є приємним бонусом (можна обрати на що хочеш отримати компенсацію: чи то вивчення мов, витрати на тварин, чи заняття спортом тощо)
Працюю в Inweb на позиції PM у PPC відділі.
За 5 місяців лише позитивні емоції. Саме тому, хочу залишити власний відгук, можливо він допоможе вам :)
Отже, хочу виділити підхід до адаптації і навчання. Бо особистий і професійний розвиток є вагомою складовою, є куратор і керівники, які з тобою завжди на зв’язку, не залишать тебе сам на сам із складними задачами.
Пет френдлі офіс, особливо для мене це важливо.
А за відсутності світла можна спокійно працювати, бо офіс енергонезалежний і не треба у стресі шукати місце коворкінгу.
Так, можливість дистанційно працювати теж є позитивним аспектом.
Соціальний пакет також є приємним бонусом (можна обрати на що хочеш отримати компенсацію: чи то вивчення мов, витрати на тварин, чи заняття спортом тощо)