Воно може бути й так, але компанії дуже не люблять щоб у робітника витрачалося менше 8 годин на день на роботу
Будете займатись мікроменеджментом? Постійно писати і дзвонити людині?)
Та по тексту ж зрозуміло, що буде :)
SEPA 0. На вивід важко сказати, комісія вкладена в курс обміну + комісія українського банку.
Важно и то, и другое
Візуальна новела за 1 долар (а краще дешевше) може бути й на 10 годин. Гра за 60 доларів має бути з нормальним всесвітом, у якому є на що подивитися годин на 100+.
Сейчас скорее редкость когда вилку указывают в вакансии. По-крайней мере у меня такое общее вречатление (веб-дев)
В последний раз сумму первым называл работодатель в 2009 году, когда я был ещё джуном. Ну мб еще в 2010 такие попадались. Все что после — «на какую сумму вы рассчитываете». При этом у них есть вилка, а то и заранее задуманый рейт, но все равно спрашивают. Наверное на случай что кандидат назовет меньше чем могут дать.
З точки зору довготривалого бізнесу це вельми непогано, це інвестиція в майбутнє співробітництво. В мене є купа співбесід, після яких люди дуже сильно хотіли попасти саме до мене в команду.
з/п $7к є?
Так это ж не баг, это фича. Хочешь не умереть с голода — иди работай на украинского дядю. Тогда может быть на корку хлеба и кружку воды хватит.
Так вам на роботі цікаві непрактичні задачкі розв’язувати треба, чи всеж-таки
зрозуміти логіку роботи вашого API, а потім написати код, який на 100% співпадає з вашим поточним код-стайлом та пройде всі код-ревʼю та тести
?
Саме тому тестові не потрібні. Вони або нічого не тестують пов’язаного з роботою, або вимагають нереалістично багато часу кандидата (і все одно нічого не показують, бо може він тестове попросив друга зробити або фрилансера на апворку найняв)
А гривнею ми користуємось чому? Випадково не через те, що використання інших валют держава активно обмежує? Послугу блін знайшов )
Не буду стверджувати про катування. Чув лиш ІПСО про «не випускають з військомату, змушують підписати».
Той факт що з військомату можуть не випустити — теж та ще ознака правової вільної країни.
Ще в законах є (не знаю чи пофіксили) якась колізія, яка дозволяла саме мобілізувати до 25 якщо ти обмежено придатний
Мабуть бо там не ввічливо просять підписати інформовану згоду, а професійно пресують
Чи навпаки?
Не знаю. Може, менше крадуть? Чи може не змінюють правила гри при кожній новій владі? А може геополітичний курс у них завжди однаковий і правильний
Ведь я уже примерно полтора года наблюдаю ситуацию двоемыслия. Как в позднем совочке. С одной стороны, есть государственная пропаганда и идеология, против которой публично не попрёшь — заподозрят руку кремля, прокатят на шакалином экспрессе, а может быть и напишут донос куда следует. И поэтому все в публичной плоскости повторяют тезисы телемарафона про границы 1991 года, невозможность переговоров, и так далее.
Забавно что вы это пишете под реальным именем
Тут головна помилка що «мобрезервом» називають людей, які воювати не хочуть!
Або гірше — не можуть. Куча ІПСО (То ж все ІПСО, так? ІПСО ж же? Так?) циркулює як суттєво хворих визнають обмежено придатними і шлют на бзвп, яке для умовного діловода таке ж як і для всих інших.
Дати офіційну можливість відкупитися від арміїНарод так чи інакше відкупляється, але ці гроші залишаються в карманах лівих людей замість того, щоб йти на зарплати тих, хто воює. Але щось мені здається, що це фіча а не баг, що це так задумано.
Вже давно час впроваджувати Дія.Хабар. Нам обіцяли державу в смартфоні, а хабарі — невідмінна культурна і економічна складова цієї країни.
Ви правий, але серед «бізнесу» ця думка непопулярна. Вони купили раба на 8 годин з таємною надією що буде пахати 12