пане, ви швидше за все мене не зрозуміли. Я не сильно шукаю порад по резюме (в вашій статті дуже базові поради), чи по конкретних вакансіях (які, на жаль, не фіксуються у листах-відповідях від LobbyX — тому я навіть не певен вже які саме вакансії то були — вони всі доволі схожі з дуже малим описом технічних деталей).
Тут акцент на тому, що помітна якісна прірва у відношенні до тих вакансій — починаючи з описів, закінчуючи фідбеком. Так, коли звертаєшся за ними — вже очікуєш певний downshift, але ж не до того рівня, щоб на 100% метч по дуже поверхнево описаній вакансії (зазвичай навіть без вимог досвіду) взагалі не відповідати.
Я розумію, що у вас в пріоритеті не буде ганятись за кращими кандидатами, але тут взагалі складається враження, що це якісь недозатверджені/недовизначені позиції, де й актуальний досвід може зовсім не згодитись
з мого досвіду з LobbyX — на профільні вакансії там просто не відповідають, навіть з супровідними листами до резюме. При тому, що технічні вимоги там зазвичай всього лише рівня джун-мідла. Ті ж самі вакансії просто продовжують висіти роками.
Ну і по багатьох з них видно, що локальна технічна експертиза кульгає, бо в вимогах/технологіях доволі банальні одруки (не те що б це впливало на вибір з того малого пулу вакансій, але трохи дико виглядає)
Не повірите, але б стало легше. Хоча б банально з економічної точки зору, бо гроші на повсякденне життя ви б витрачали тут, стимулюючи нашу економіку, тим самим опосередковано впливаючи на можливість інших відчувати себе безпечніше і мати більший бюджет на ті ж військові донати. Це ще не кажучи про локальні можливості волонтерити.
Ви в першу чергу виправдовуєте тут себе і описуєте свої якісь внутрішні страхи і негативні думки. Кому ви робите цим краще?
вибачте звісно, але у вас «етап 6» — то як «draw the rest of the owl»
Розумію, що це велика тема і ви обрали більш «практичний» підхід, але новачкам з ним буде важче, на мою думку. Як на мене, краще групувати теми для навчання за більшими «концептами», а не специфічними моментами синтаксису.
Наприклад, важко уявити як можна навчитись плюсам без згадування принципу RAII — він покриє відразу багато синтаксичних моментів та й саме поняття «ресурсів» та взаємодії з ОС/залізом.
Error handling повинен бути хоч базово поданий також.
Шаблони, думаю, також треба вивчати раніше як частину теми поліморфізму. Тут вже навіть з практичної точки зору важко уявити ознайомлення з STL без знання що таке оте «T».
І добре структурованим книжкам заміну таки важко знайти, тим паче коли є купа книг різних початкових рівнів від оригінального автора мови — www.stroustrup.com/books.html
з переходом від цивільного до оборонного фахівця зараз не дуже добре, бо, як розумію, фінансування у оборонних компаній саме на розробку небагато, тож вони здебільшого шукають доволі вузькоспеціалізованих людей. Причому спеціалізація у всіх доволі різна — важко обрати один напрям для самопокращення під це.
Це з досвіду Embedded дева, який активно шукає оборонні вакансії останні півроку.
Відіслав і вам анкету за лінком