— The Pragmatic Programmer by Andy Hunt, Dave Thomas
— Pragmatic Thinking and Learning by Andy Hunt
— Structure and Interpretation of Computer Programs by Gerald Jay Sussman, Hal Abelson
— Згаданий вже Code Complete by Steve McConnell
Перші дві книжки видавництва Pragmatic Bookshelf — у них там багато чого цікавого є. Не все, правда, такої ж якості як ці дві.
Лінк відновив, дякую що звернули увашу.
Найпростіше — просто встановити OpenWebStart як рекомендували нижче.
Я теж би хотів, щоб на політичній арені була право-ліберальна партія, але те, що її досі нема — означає,
Еее... Д7?
Ну пан президент любить овації, а не помідори. Тому я б вітав будь-який спосіб натякнути йому, шо він робить чергову фігню.
Пока есть люди с таким мнением, можно не переживать за конкуренцию :)
Если что, 6 лет назад на одном медицинском 3D CAD проекте использовали пролог. Сперва, конечно
Та сама проблема була з Кредобанком. Вирішив більш глобально (там забагато деталей, бо здебільшого для нетехнічних людей): graywolf.org.ua/...7/kredobank-ifobs-na-mac
И да, и нет. Все зависит от многих обстоятельств. У меня от воспоминаний от работы с «тру алгоритмистами» на продукте до сих пор глаз дергается :)
Я встречал. Как раз в том-то и прикол, что чувак отлично знает свой стек (и то по состоянию N лет назад), но со скрипом решает прикладные бизнес-задачки. Поэтому да, скилл general problem solving легко поставил бы его выше многих... если бы он у него был.
Да. И в обе стороны. Есть крутые ребята с 3 годами опыта, а есть и с 12 годами со скилами средненького мидла.
Ні. Код в якому була помилка був 2nd party (форк бібліотеки яку розробляла та ж компанія), але жоден з нашої команди в його розробці участі не приймав. Один з сеньорів що не вирішив проблему на проекті був стільки ж, а в компанії на більше.
Мені теж не ок. Якщо брати суто плюси, то він їх знав можливо навіть найкраще в департаменті. У нас, наприклад, колись була проблема (не пам’ятаю що саме точно, але щось суто нюанси плюсів з коструктрами копій і управлінням пам’ятью в 10 річному legacy code який нам дістався), яку два інших сеньйори бралися але не вирішили, а він вирішив. Але такі задачі траплялись вкрай рідко, максимум
Ой, ЛОЛ. У нас пару років тмоу спецаліст з 10 річним досвідом на С++ перевіряв чи проходять HTTP запити на сервер викликаючи команду ping. Але в С++ він спеціаліст, да.
Я значно частіше стикався з лайном в коді від людей, які працювали в одному стеку роками (якщо бути точним,
До речі, з бекенд-мобайл розробкою в одній людині теж цікаво. Я не кажу, що варто саджати бекендщика писати мобайл. Але я вам гарантую, що сіньйор бекендщик, який хоча б трохи нюхав мобільну розробку буде набагато краще працювати у зв’язці з мобільщиками ніж той, що не нюхав. Просто тому, що розуміє хоча б поверхнево нюанси, які важливі користувачами його API і враховує їх при проектуванні систем. Працювати в команді з людиною, яка без слів розуміє, що тобі від неї потрібно і у вас є спільні точки дотику — це priceless.
Все бы хорошо, но то, что мы здесь называем интуицией не всегда работает быстро. Например, всякого рода решения пришедшие во сне или там в то время, когда мы не занимаемся целенаправленным решением проблемы. Сколько раз было такое что под вечер долго пытались решить какую-то не очевидную проблему долбя её часами и уходили ни с чем, а потом утром просто садились за комп, а мозг сразу говорит: «а попробуй ка вот это» и проблема решается за 15 минут? Это ведь не «Система 2» дала решение, а «Система 1».
Во-первых, Гудыменко не так давно вел историческую передачу на ТСН Блогах. Следует ли из этого, что ДемОрда еще не появившись на свет занесла Коломойскому?
Во-вторых, на пятом долго время работала такая журналистка как Татьяна Даниленко. Что во время работы на
24.07.2018: Залишки на рахунку ГО „Демократична Орда”: 524 524,42 грн.
https://sokyra.party/ua/news/demokraticna-ordasokira-zvit-za-persu-polovinu-lita
Альо, у нас пересічний виборець має пам’ять золотої рибки та/або керується виключно емоціями в прийнятті рішень (оцей Дмитро нічо так, а от Петро — не дуже). Розклейте по країні борди зі статками Тимошенко (там клейма нема де ставити — думаю там не особливо стараючись можна нарити багато) і я залюбки подивлюсь на скільки тисячних відсотка можливо впаде її рейтинг.
Там трохи інша логіка. Грає роль не лише операційне знання мови, а й отриманий досвід (причому не лише позитивний, а і негативний).
Я, наприклад, ніколи не писав на Prolog на рівні достатньому аби вказащувати в резюме. Але навіть невеликий досвід з ним підказує, коли можливо варто подивитись в сторону логічного програмування чи щось на кшталт CLPR і пошукати відовідні бібліотеки під поточну мову на проекті. Без цього досвіду подібна думка навіть не прийшла б в голову, бо звідки їй взятися?