Всім привіт! Працюю у SeoProfy поки що не довго,але сподіваюсь на довготривалу співпрацю.Подобається команда,всі готові допомогти завжди,відчувається підтримка дуже! Приємно що є гнучкий графік роботи,та дуже класно вибудовані процеси роботи в команді,все налагоджено,як круті часи!) Мені також виділили корпоративний ноут,це дуже круто і приємно та оптимізує мою роботу)
Я працюю в Inweb вже 2 місяці, і можу сказати, що це неймовірний досвід. У мене чудовий куратор, який завжди допомагає та направляє в потрібному руслі. Колектив дуже дружній — всі готові підтримати, підказати й поділитися досвідом.
Окремо хочу відзначити, що всі процеси в компанії добре налагоджені та структуровані на високому рівні. Це справді вражає і створює відчуття стабільності та впевненості. Працювати тут надзвичайно комфортно й приємно.
В Inweb хочеться розвиватися й залишатися надовго!