Забагато «наводящих» питань типу: а що ти зробив щоб порішати проблеми через які звільняєшся. Це недоречно, намагання виставити людину винною і саме так буде сприйматись.
«Навіть не думай, бери, не пошкодуєш» — це єдиний варіант, який має рахуватися, як нормальний референс. Всі інші варіанти «із зірочкою» або з формулюванням «так, беріть, але» — це сигнал зупинитися.
Ця рекомендація протирічить «гріху»
Unicorn role
Тобто, шукаємо ідеального кандидата з ідеальним референсом. Крім того, референси про різних кандидатів надають різні люди, у кожного своя шкала оцінювання і своя мотивація говорити чи не говорити правду. Ще буває просто застаріла інформація. Звичайно, якщо вдастся зібрати
Ownership.
Трохи оффтопік, але не існує ніякого оунершіпу. Найманий працівник нічим не володіє. Ні фічею, ні тасочкою, ні кодом. Він не може їх продати — це не володіння, це обов’язок, відповідальність. І це ок, треба шукати відповідальних людей, але не парити їм булшит що вони чимось там володіють тепер.
На мою думку Product owner має бути технічним у будь-якому випадку. Це велика втрата для команди якщо PO найняли тільки через підвішений язик. На жаль, більшість PO що я бачив — не технічні люди зі слабким розумінням розробки (але хорошим контактом з кастомерами і топ-менеджментом), а окрема позиція Technical PO — екзотика. Тож команда залишається ще й винною в тому що їй не надали достатніх вимог.
Дякую за статтю, цікаво написано, видно що автору дійсно подобається даний напрямок, і це круто.
СССР был, думаю, богаче по ВВП и/или паритету покупательной способности
Дарма. Для «радянських» людей рівень життя Східної Європи, навіть в рамках соцтабору — то був недосяжний космос.
То ви прочитали мій комент так як хотіли)
Де там про нелегальність?
Мова була про те щоб називати речі своїми іменами і якщо компанія вивозить саме жінок то так і говорити а не прикрашати абстрактними формулюваннями
Це якби в вашій компанії заявили що видають девелоперам sign-on бонус $10к. А потім виявилось що лише рубістам, яких відсотків 5 з усіх.
І хто їх найме? Зараз джунів і так 100+ на вакансію
Одного разу на співбесіді кандидат на позицію senior сказав, що якби він знав відповіді на мої питання, то був би розробником
Цікаво дізнатись що то були за питання?
Як ви різко наїхали на людину і зробили купу чомусь негативних висновків на рівному місці. У стилі доу.
По молодості зірватись і поїхати — то норм. Я власне так робив. Потім вже складніше. А ще як побачиш багато різних країн, розумієш що якісь із них підходять більше, якісь менше. І повивчавши інформацію можна зекономити час і не тільки. Це якщо мета саме переїхати для життя надовго, а не кочувати з цікавості.
Було б цікаво дізнатись скільки з цього купується як перше житло — тобто для власного проживання, а не під здачу. Тому що навіть при цих темпах будівництва, у Німеччини залишається один із найвищих в Європі відсотків людей, які живуть в орендованому житлі.
Артем, хоч питання і не до мене, але я маю думку, якою не можу не поділитись). Будь-що нерелевантне до суті фільму викликає здивування, особливо якщо це відбувається явно цілеспрямовано. Наприклад, якби кожен другий чи третій герой американського фільму за нагоди говорив що він етнічний українець. Спочатку ти намагаєшся зрозуміти: це натяк що в цій локації чи сфері якимось чином опинилось так багато українців і в сюжеті буде щось пов’язане з національністю. Але ні. І в наступному фільмі так само. Врешті навіть якщо ти сам українець, це буде дратувати :)
Там было с десяток главных героев. И все из них были представителями меньшинств. При том сериал был вообще про телепатию и суперспособности, а не про отношения между партнерами
О, це був серіал «Sense8» / «Восьме відчуття». Теж спершу думав що він про супер здібності, але схоже це була метафора на особливості різних меншинств якраз. Серіал виробництва братів сестер Вачовські, що якби натякає :)
А кого був намір вивезти? По всій статті пишете «спеціалістів» і «людей»
Таких, кому насправді пох скоріш за все, небагато. Для решти це просто виправдання щоб нічого не робити.
А навіщо «в там»? Чи переплачували би ви будучи американським бізнесменом місцевому девелоперу в 2 рази за ту саму роботу яку зробить людина з України чи ще звідкись. Лише за можливість заглядати в монітор класти «зайві» 5-10к щомісяця в чужу кишеню замість своєї.
Так, буває по-всякому. Я більше до того що готові будуть навіть менш скілового взяти лише за те що він просить менше. А якщо просити менше буде людина з такими самими або кращими скілами, то тут навіть не питання. Але навіщо це нам, кандидатам, якщо контори готові платити більше? Всім нам вигідно щоб кожен доклав зусиль і отримав максимально можливу з.п. і не погоджувався на менше.
Ні, це погано. Тому що такі «невіруючі» несвідомо демпінгують. Там де готові були заплатити більше просто заплатять менше, і візьмуть когось трохи менш скілового тому що він на 2к менше просить. Для ринку кандидата краще щоб люди будь-якого рівня принципово шукали максимум який їм готові заплатити
Наступна стаття буде «Чи потрібні IT спеціалісту курси крім наших»