Там де: «не вміють розпоряджатись вільним часом» і «витрачають всю зарплату на хот-доги і цигарки».
Дякую, цінний погляд ізсередини.
Проте, думаю, не варто засуджувати людей за хот-доги чи тік-токи. Алкоголь — то, звичайно, зло, особливо в армії. Але решта, якщо воно нікому не заважає і не загрожує — особисті справи.
У скрамі часто маніпулюють терміном «роль» щоб зекономити на спеціалістах. Зокрема, навішування ролі Product owner на тім-ліда, QA чи навіть Product manager, призводить лише до непрофесійної і недостатньої роботи з беклогом і acceptance criteria. Те саме з роллю скрам-мастера, але це окрема тема.
Для роботи зі сторі потрібен спеціаліст з бекграундом бізнес аналітика і можливістю сфокусуватись виключно на цьому.
Так, підрахунок грубий, можна ще так уточнити трохи:
140 * Коефіцієнт готових воювати за жопу пуйла
40 * Коефіцієнт готових воювати за свою країну
А потім те що вийде порівняти з поправкою на втрати атакуючої сторони (в
Немає у них безкінечної живої сили. Це не Китай.
Десь півроку перед війною поки ринок був на піку, виникла нездорова ситуація з рекрутерами. Окрім того що їх стало забагато, оті самі що отримують, як ви пишете, 4к, почали використовувати різних сорсерів, фрілансерів і інших low-level рекрутерів майже без досвіду щоб спамити по максимуму і збирати резюме від усіх підряд. Дійшло до того що поки потрапиш на технічне інтерв’ю, змушений будеш пройти «скрінінги» з
Якби я в той час наймав як менеджер, то не довіряв би результатам такого відсіву.
При цьому ще рік-два назад ніяких скрінінгів майже не було, рекрутерський етап проходився в текстовому режимі
У мене таке припущення що хоча вилки формально не міняли, але користуючись нагодою намагаються вишукувати згодних піти на меншу з.п.. В середньому. Звичайно, завжди будуть 10к і більше, але то одиниці і на загальну картину не сильно впливає. Потрібно дивитись не топ найми, а медіану наймів, проте я не бачу такої статистики по Джинні.
От тільки всередині «вода» вже закінчується. А ззовні носити не дають.
Податки — це як сплата за послуги (в т.ч. оборонні, до речі). Аналогічно орендній платі і комуналці за квартиру.
А дана ситуація — це як в будинку почалася пожежа, жінку випустили з квартири, а тебе не випускають. Гасити пожежу теж не дають, кажуть що є кому гасити і вогнегасників на всіх не вистачає, так що сиди.
Що ти несеш, які 75 тис.?
Україна зараз позиціонується як вільна країна. І у цій війні начебто захищає свободу від диктатури (це дуже круто поки що працює).
При цьому позбавляє свободи своїх власних громадян і виявляє конкретні ознаки дискримінації: за статтю і за віком, що дуже сильно порушує сучасні демократичні цінності і не залишиться непоміченим.
І справа не лише в тому що від цього постраждає зовнішній імідж і підтримка. Свавільне розпорядження життями громадян створює грунт для подальших ідей подібних вашим і відповідних рішень, законів і після війни, наприклад: «направити всіх чи лише чоловіків на відбудову». Звучить же круто і ефективно. Так от, «проблема» в тому що Україна перестане бути домом для тих хто дійсно поділяє західні цінності і свободи. Залишаться явні і латентні прихильники диктатури.
Там з компанією «щось не те», а не з методологією. Це єпам, який відразу з початком війни зупинив найм в Україні і тільки потім почав думати чи виходити з росії.
Розкажіть детальніше про досвід
Влаштувався на роботу )
У Cypress і окрім сафарі є більш суттєві проблеми: ліміт на один домен, на кількість браузерів/вкладок, костильний await, костильний тайпскрипт. Практично будь-що суттєве потрібно прокидувати через плагіни.
Selenium forever.
Теж переслідувало таке відчуття.
Я для себе називав це синдромом лоу-перформера (хз, чи є інша, правильна назва). Мені здається що за своєю природою воно схоже на відомий синдром самозванця.
Думаю, що і для того, і для іншого зазвичай є підстави: тобто якщо ти реальний топ-перформер або «гуру», такого не виникне.
Можна себе заспокоювати: не виганяють з роботи — значить все ок.
Але корені проблеми я бачу все ж не в чужих очікуваннях, а своїх власних, які є значно вищими (можливо, завищеними). Хочеться реалізуватись, впливати. Але лінь чи нестача часу, інтересу до самого робочого процесу. Десь тут треба шукати відповідь.
Я поки не знайшов, відволікся на більш злободенні речі.
Розробники повинні почати думати як тестувальники, а тестувальники повинні робити навпаки
Мишки, станьте їжачками...
Інженери з тестування повинні використовувати засоби автоматизації та сценарії, щоб автоматизувати якомога більшу частину тестування
Дякую, кеп
Взагалі, більшість це хороші практики, котрі за можливості і часу застосовують нормальні автоматизатори. Нестача часу і людей — основний блокер і причина чому врешті все зводиться до чогось базового і того що приносить ті «80%» результату. Замість збору метрик і т.д. — то вже коли зовсім нічим зайнятись.
Західні ЗМІ в перші дні писали що Київ візьмуть за тиждень.
чемпіона світу з Go
:) Мається на увазі гра го, а не мова програмування Go, тому кирилицею доречніше.
Ще такий момент: на початку статті говориться що Entry level програміст в Нетфлікс отримує 200 з чимось тисяч, а потім пишете що в Нетфліксі всі виключно синьйори.
При тому, більшість з тих хто начебто готові на 7к+ потім на різних етапах починають збивати ціну. Оферів з джинні нуль. Все що було вище 7к — з лінкедіну