Працюю в компанії вже 2.5 роки PHP розробником, дуже позитивний досвід. Комфортний темп роботи, адекватний менеджмент, завжди йдуть на зустріч та прислухаються до бажань співробітників, відкриті до впровадження нових технологій, якщо девелопер має бажання щось вдосконалити або оновити — намагаються знайти на це час та можливості. Нема тайм трекерів чи задач на вчора. Дуже шкода, що з війною всі розʼїхались, дуже подобалось працювати в офісі, але й віддалена робота теж комфортно в теперішній ситуації. Подобається також, що колектив здебільшого з досвідом.
Працюю в компанії вже 2.5 роки PHP розробником, дуже позитивний досвід. Комфортний темп роботи, адекватний менеджмент, завжди йдуть на зустріч та прислухаються до бажань співробітників, відкриті до впровадження нових технологій, якщо девелопер має бажання щось вдосконалити або оновити — намагаються знайти на це час та можливості. Нема тайм трекерів чи задач на вчора. Дуже шкода, що з війною всі розʼїхались, дуже подобалось працювати в офісі, але й віддалена робота теж комфортно в теперішній ситуації. Подобається також, що колектив здебільшого з досвідом.