Так в тому то і справа, що в Україні вже діють декілька сотень R&D від Самсунгу до Майкрософта і Гугла, тому що поточні умови роботи за схемою ФОП дуже зручні і економічно вигідні. Невже ці 10% на оборот і обіцянки 15 років стануть настільки серьозним покращенням порівняно з ФОП моделлю, що Гугл із Самсунгом відкриють по ще одному R&D в Україні?
Не дуже працює. Для порівняння: ПВТ у Білорусі 2020 року сприяв зростанню обсягу інвестицій за рік на 126%. А експорту — на 125%. Оце гарно працює. Тобто ми дивимося на те, що у світі ІТ зростає на50–60% на рік, а ми — на 25%, у нас повільніше зростання.
В Білорусі тільки у 2018 запустили ПВТ і до цього ІТ бізнес працював на загальних умовах, чи були якісь кращі умови? Бо зростання на 126% не дивує, якщо умови покращились в декілька разів. В нашому випадку умови для IT бізнесу погіршуються (чи не так?), то з якого переляку очікується прискорення зростання в п’ять разів?
Я вважав, що в Ураїні зростання IT сектору стримується лише кількістю випускників технічних факультетів
«И тебя вылечим» © Просматривается набор стереотипов о том, каким должна быть «счастливая» жизнь среднестатистического человека, неважно ты экстраверт или интроверт, какие там у тебя предрасположенности и склад ума, здоровый ты бодрый человек или условно «Стивен Хокинг» — вот тебе колесо жизни и будь добр сбалансируй все по нему, иначе проживешь жизнь зря и сам этого не поймешь) Простите, если что-то не так понял, но по описанным критериям нужно было бы отправить к психологу людей вроде Ньютона и Леонардо да Винчи...
И для целей всех единый
Я б фреймворк создал,
Чтоб все фичи, и удобный,
И всегда летал!
Человечеству весь нужный
Софт определил,
Тысяч пять спартанцев нанял
И всё запилил.