В широковідомих вузьких колах осіб італійської національності є така людина посада-статус як «консальєрі» і як правило неіталійської національності. от для п4. якраз підійде, особливо для вирішення текучих питань з земляками :)
стосовно online тренінгів не скажу, бо сам ніколи ними не користувався. В епоху мамонтів та динозаврів вчились по книжках. По MSSQL наполегливо рекомендую
1. Ицик Бен-Ган — Microsoft SQL Server 2008. Основы T-SQL −2009
2. Роберт Виейра — Программирование баз данных MS SQL Server 2005. Базовый курс.2007
3. Бейли Л. — Изучаем SQL — 2012
ну і від Майкрософта щось типу Проектирование и реализация баз данных Microsoft SQL Server 2000. Учебный курс MCA
Якщо вас хватить хоча б на дві книжки, тоді можете приступати до DWH та SSRS, SSAS,SSIS. Ну і вічноживий ексель
Почну з останнього питання:
3. QlikView(з плюсів — розвинена активна спільнота, є попит з боку бізнесу, десктопна версія та купа матеріалів для самоосвіти, мінус — достатньо дорого для місцевого бізнесу), Tablaue ( основний конкурент, + і — ті самі, ), PowerBI(достойна заявка від Майкрософта на кусок ринку, значно дешевше конкурентів, як + Azure — можна освоїти клауд). Не варто забувати про OLAP, SSAS,SSIS,SSRS, ну і вічноживий ексель
2.У зрочному і зрозумілому вигляді. Побільше динаміки та анімації. Ті, на кого розрахований BI таке люблять і пруться від красивих звітів. Але без фанатизму.
1. Візуалізувати треба не дані, а бізнес-процеси та причинно-наслідкові звязки. Дані це всього лише цифри в різних табличках. Задача візуалізації не просто вивести дані, а вказати чому і за рахунок чого сталось саме так, і що буде якщо зробити певні бізнес-дії.
Як я вас розумію :). Погугліть слова data/business analyst, BI, ReportDeveloper, MSSQL, OLAP
1С дістало?
Подавали документи цілою сім’єю на початку липня 2017. Нетермінові. Через 4 тижні забрали. Все офіційно. Правда чергу на здачу займав в 3 ночі, але був перший. Місце дій — райцент під Кийовом. Коли забирав, то люди казали що вже треба займати чергу щоб записатись на заняття черги.
ІТ-токсикоз.
На початку нульових вийшов. Доволі успішно. Карєра, топ, власний бізнес, захворів, поганий діагноз, живий, реабілітація. Зараз знову зайшов
З того випадку пройшло вже два роки, а після бійки руками не махають, але як сказав А то кажи і Б. А в моїх правилах все доводити до закінчення, отже антигерой — компанія- мережа аптек/виробник медпрепаратів. На той момент шукали бізнес-аналітика. Основне виробництво знаходиться десь в зоні АТО, офіс і назва(гуглимо кому цікаво) знаходяться в бізнес-центрі Сільвер-Бриз. Співбесіда окрема з ІТ-директор Сергій, фіндиректор, служба персоналу, здається ще безпека була. Одна загальна співбесіда. Про те що маю інвалідність 2 гр усім повідомив, на виконання обов’язків це ніяк негативно не впливає, якихось додаткових дооблаштувань по робочому місцю не потребую. Вдарили по руках — виходжу через два дні. Через два дні в
За два дні багато чого може статись і помінятись. Мені також доводилось приймати важкі рішення. Але пояснення одне з найгірших.
Це не софтова компанія. Звичайні торгаші. Ну поміняли рішення, ну ок, але мабуть дуже спішили тому і наробили помилок. Життя як бумеранг
Якщо і є ліфт, то є ймовірність що його відключили років 10 назад . Ліфта точно немає у приміщеннях старих НДІ, а там де є не факт що каляска протиснеться
Зроблю спробу підтримати та дати пораду
Вам доведеться конкурувати з сотнями джуніорів та «вайти-в-айті» у яких набагато кращі стартові можливості (хоча б у тому що вони можуть піднятись на другий поверх). Коли потенційна компанія побачить примітку про інвалідну каляску — Ваше резюме автоматично летить у сміттєвий кошик, не тому що ви чимось не підходиче/не влаштовуєте, а просто тому що відсутній пандус. Нажаль дискримінація людей з обмеженими можливостіми існує, хоч не афішується відкрито.
Спробуйте себе у віддаленій роботі. З самих стартових позицій. ІТ це не обовязково Java та QA. Коли я ще займався впровадженням 1С, то постійно виникала потреба у людині для введення/набивання/вивірки даних. Звяжіться з франчами 1С(це такі компанії які займаються впровадженням 1С у клієнтів). Поріг входу в 1С доволі низький, знання англійської не потрібні, попит стабільний.
Головне не падайте духом. Сам маю певні обмеження, був випадок коли після трьох співбесід,домовились дату виходу. Вийшов на роботу та отримав відмову — «не хочемо звязуватись з інвалідом»
На локальному ринку ще має місце думка, що «от замутять нам BI » і буде нам 110% ріст до минулорічних показників.
В умовах вітчизняного ринку, більшість BI-проектів скочується до необхідності сформувати красиві графіки до чергових квартальних зборів топ-менеджменту і закінчується(розбивається) необхідністю проведення глибокої реорганізації даних та бізнес-процесів.
А по суті питання — штурмуйте MS SQL разом з MSAS, MSIS, MDX, Data Warehause. Не дивлячись на модні BI тулзи та інструменти, SQL рулить. Не зайве буде і Azure. І взагалі BI(BA) це не лише чисто технічна дисципліна. Тому щоб стати хорошим професіоналом необхідно охопити і суміжні галузі — бізнес, менеджмент, англійська.
Якщо не вмієш сказати «Ні», то твоє «Так» нікого не цікавить
Доволі шустро епічний срач перевалив за 1к кидків гівна на вентилятор
цікаво до 1000 дійде? давно такого цирку на DOU не було
Усі кругом п@@@си, один я Дартанян
Моя перша співбесіда тривала 1 хв:
— Ми компутер на фірму купили. Дорогий, дуже, дуже. Боймось з коробки дістати. Зможеш бухгалтерію підключити?
— Та нема питань
На вулиці була осінь 94 року, а я був на 3 курсі політеха.