Хм. З однієї сторони кажуть, що корейці вимирають через низький рівень народжуваностібо багато часу проводять на роботі, з іншої — давайте більше працювати. Ось це я розумію, підхід après moi, le déluge.
Автор винайшов академічну годину?
Тобто замість зробити AWS зрозумілою і юзер-френдлі, ми додаємо «ще одну тулзу» яка вам допоможе з цим розібратись. Якісь дивні покращення.
Якось перейшов в табір великої N і тепер не можу собі уявити бути прикутим до дивана з «серьйозною консоллю».
Firefox через здатність використовувати кастомні SOCKS-проксі. Також постійно користуюсь профілями і контейнерами. Ну і Adnauseam теж не варто забувати.
Тобто прийшов замовник, попросив змінити колір с зеленого на синій
Не зовсім. А от пояснити замовнику, що це треба зробити (якщо треба) — завдання синьора. Бо замовники приходять не з «перефарбуйте мені кнопочку» а «зробіть з цим щось, бо нічого не працює».
Не кажучи про те, що замовники не часто спілкуються з розробниками,
А сеньор — він не тільки розробник.
Ну... як раз навчання в універі це 5 років, два роки можливо у школі.
Ні.
Тут головне визначитись з терміном.
Тобто «вас почали продавати як сеньйора» — це одне. Тут можна і за менший строк.
Якщо ви з Іспанії — ви і так senior.
Якщо ми кажемо про «плато спеціаліста», колись було емпіричне правило про 10 000 годин. Це десь
Забагато усіляких «що і але».
Для мене Senior — це той, хто може закрити питання від А до Я. Тобто вислухати замовника, зрозуміти що треба робити, ту частку, що може — зробити, ту, що не може — делегувати і перевірити якість виконання (керування людьми тут не обов’язкве, доречі). Ну і здати проект.
Доречі, відмовитись від виконання теж може, бо наперед розуміє, що проект в його виконанні провалиться (з різних причин, але розуміння цих причин — теж скілл сеньйора).
Ем... Ні. От прямо на всі пункти. Кажу як людина що прямо зараз вивчає мову.
1. Викладачу ви платите умовно за те, щоб він виправляв ваші помилки.
2. Всі ці «розмовні клуби» націлені на те, щоб ти не боявся спілкуватись незважаючи на помилки. Тобто прям виправлення помилок там годі чекати.
3. Граматика — не така механічна річ, як вважається. Бо мова розвивається не механістично. І тут лише практика, практика, практика, коли всі ці нашарування століть нелогічності просто стануть частиною того, як ти говориш. Бо там купа питань «чому так» і відповідь одна — «тому що, блд».
Реальні приклади з досвіду. Знайомий якимось дивом вивчаючи французьку лише у зеленої сови, втрапив на курс Б1. Незважаючи на його вражаючі результати в аппці, в «класичному сенсі» він був десь на рівні А1, згідно з викладачем.
Я пробував декілька аппок, Дуолінго — найгірша з усіх. І так, аппка (будь-яка) може бути тільки одним з доповнень до «класичних» методів навчання, тобто з викладачем.
Бо VoIP (особливо в Міксрософті) реалізовували програмісти, що кричали «телекомщики — довбні і ми зараз зробимо все правильно». І тепер маємо те, що маємо.
А можна за мною не слідкувати? Яку опцію включити, щоб взагалі зникнути з «радарів маркетологів»?
Я не применшую значення, але однієї статті мало. Peer-review це не підтвердження результатів, це відповідність нормам і гарантія відсутності відвертої дичини типу вічних двигунів.
Треба незалежні підтвердження. Відтворюваність результатів — один зі стовпів наукового методу.
Треба чекати статей від фізиків. Тобто як дослідниціький проект це безумовно, прорив, але треба незалежні підтвердження.
Щоб не було як з LK-99.
Є одна проблема, по статті з Вікі ці ферміони ще не підтверджені. Тобто знову трохи науковці гвалтують журналістів. Або «чіп працює на магії»
Механіка — Frederique Constant Heart Beat Moonphase Date. Кварц — Swatch Skin Red.
Як на мене, наразі ці штуки мають застосування лише в професійній сфері. Нещодавно бачив демонстрацію AR, де нейрохірургам паралельно показували розріз МРТ-сканування в залежності від глибини інструмента.
Або можна вирішити ту саму традиційну проблему хірургії, коли «в підручнику все підписано, а коли ріжеш — ні».
Механіка з автопідзаводом. На крайняк — звичайний кварц зі стрілочками. Нічого «розумного» не хочу.
Весела штука. А можна якось дати грошей щоб прибрати варіант «дивитись рекламу»?
Можна обійтись і без клаудфлера. І стати кавайніше!
discourse.gnome.org/...irl-on-gnome-gitlab/27689
https://anubis.techaro.lol/