Немає потреби вставати в
Походу це як в The Others. ІТ-версія так сказати.
В топку ню фото
От так і підкрадається старість))
Пускати плітки й розмови по селі що чийсь син/дочка ІТ-шник і багато заробляє?
Здається, Ви погано уявляєте механізми і цілі сільських пліток як таких. Про хороше там точно не будуть розповідати. Ще, не дай Боже, виявиться що сусідські діти успішніші і не получиться вимахуватись, що їх малий вчиться на бухгалтера в райцентрі.
На підставі наявного документу (водійські права) з написанням Sklyar, Ви можете вимагати в паспортному щоб так само написали і в закордонному паспорті.
Я вже в двох паспортах так відбив написання Tsvyak, а не Tsviak.
А де я говорив про враження?
В мене теж є термогігрометр, який власне для тої квартири і куплявся і тепер кочує зі мною, тому я говорю про конкретні числа і конкретний досвід.
Прямо зараз в мене вдома +22.8°C(опалення включене на мінімум) і вологість 52%. Нехитрі розрахунки в калькуляторі вологості підказують, що при температурі 15°C, це вже було б 82.4%.
Ви не враховуєте, що залежність абсолютної вологості від температури експоненційна, а не лінійна, тому Вам здається що якщо сухо при +21°C, то й при +15°C ще буде сухо, хоча абсолютна вологість для цих температур відрізняється в 1.4 рази. Тому, повторюсь, якщо спеціально не слідкувати за вологістю, то при підтримані в квартирі температури +15-18°C, можна отримати проблеми з сирістю і, в перспективі, з пліснявою. Наскільки швидко вони виникнуть залежить від дуже великої кількості факторів, кожен випадок треба розглядати окремо.
При температурі +15 у Вас була б вологість 62% при тому самому обсязі водяної пари в повітрі.
Варто поставити щось варитись на кухні і решта 38% до насиченої пари і утворення конденсату на стінах набіжать там досить швидко. Подібна ситуація була б в ванній.
Колись довелось пожити в квартирі з пічним опаленням, яка і до +20 не прогрівалась, то добре знаю про проблеми низької температури взимку та осінню
Є ще осінь і весна, коли вологість значно вища. Та й зимою дійсно сухе повітря тільки після морозів.
В загальному, це все сильно залежить від регіону. Наприклад у Львові вологість рідко падає нижче 75%, навіть при температурі в районі 0. При температурі +15 це буде 30% вологості тільки з повітря, а ще є приготування їжі, дихання, випаровування з тіла людини, душ чи ванна, звідки теж активно випаровується вода. Можливо при наявності активної вентиляції та нормально організованого опалення вийде трохи зменшити вологість, але мені свого часу доводилось користуватися спеціальним осушувачем повітря, щоб тримати хоча б в районі 60% при середній температурі +18 в квартирі.
є пруфи?
Пардон, провтикав цей момент в стартовому коментарі. Щоправда мова в них не сильно відрізняється. Я б сказав що взагалі не відрізняється.
Галичина теж була під Німеччиною весь той час. Тому у місцевих говорах теж дуже багато германізмів.
Співзвучні з польською мовою слова теж частіше використовуються саме в польському, а не українському значенні «пироги», а не «вареники»; «склеп», а не «магазин», тощо.
Це вже
Старі обмежаться ниттям, а хто молодше — вже давно на заробітках в Німеччині чи Великобританії. Там теж є проблема з тим що робоча сила втікає туди де більше платять. Це також одна з причин чому так легко набирають українців.
Зачасту, після оплати податків кількість знаків падає до 5, хоча це теж непогано.
Мммм,
Так шеф, який машини кобітам дарує, вже зайнятий...
Навряд чи раніше понеділка, вони вже геть розлінились.
але «пральним порошком», його ще потім реалізувати треба.
Реєстрація працівників як ФОП вже порушує комплаєнс, значить компанія або готова використовувати не тільки «офіційні» методи, або локальний офіс сам може розрулити таку проблему не інформуючи материнський офіс.