www.slovnyk.ua/index.php?swrd=претензія
www.slovnyk.ua/index.php?swrd=зате
www.slovnyk.ua/index.php?swrd=нецікавий
Ви точно вчили українську мову в школі?
може таки «коммеНтах»?
Але згідний, в автора з цим погірше.
Саломон Самсонович. Ну, харашо, ну з Валькой ясно. От ви, практік, розкажіть, а якщо обізяною буде мужчіна, а женщіна буде обична, шо тагда?
Африкан Свиридович. Всьо буде навпаки, плод буде схож на людину, але з інтєлєктом обізяни. Пєрвий закон Менделя, але це тупіковий хід, у нас навіть завалили дісєртацію одного мудака.
Ні, двобуквений код для United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland — GB. Стандарт ISO
Зараз жоден з названих Вами кодів не використовується
United Kingdom — GB
Uruguay — UY.
Швидше всього все це відбувалося до появи жорстких стандартів в ІТ, от і називали як попало, а тепер розгрібають.
От тільки двобуквений код для United Kingdom — GB )))
Може бути зав’язано на євро як базову валюту. США переважно користуються Visa і баксом як основною валютою
Він нарешті придумав як получити хоч якийсь профіт з цього недоумка і виставив це все як «напряглись на президентському
Боюсь що йому вже нічого не допоможе. Людина патологічно не може залишити без відповіді жоден коментар, навіть якщо він адресований не йому. Тут або ставка, або якісь ще більш серйозні проблеми.
Людині походу платять за коментарі поштучно. 5 гривень виявились дорожчими за порядність.
За останні 3 роки — майже завжди відштовхуються від певної суми в у.е.
Не впевнений що єдина думка на настільки великому рівні абстракції (вплив ігор на людей) взагалі може існувати. Різні люди по різному грають в різні ігри. Фактично це те саме що досліджувати вплив книжок, телебачення, тощо в загальному, не розбираючи конкретні жанри/час проведений за заняттям/соціальний контекст. Не існує єдиного твердження, яке покриє всі можливі варіанти. Ну хіба що «залежність від будь чого — це зло», воно покриває
З дослідженням згідний, розумні люди залишають менше потомства. Але згадок про звязок розміру мозку й інтелекту я ніде не побачив, тому повторю питання —
Є якісь дослідження, які доводять кореляцію розумових здібностей і розмірів мозку?
Неандертальці мали більший мозок ніж сучасні люди, але це їм не сильно допомогло. Є якісь дослідження, які доводять кореляцію розумових здібностей і розмірів мозку?
Дякую, дуже цікавий мета-аналіз. Але здається Ви скинули не те посилання.
Якщо коротко — вчені зараз не можуь точно сказати як MMORPG впливають на психосоціальний стан підлітків і не факт що це точно був вплив від ігор.
В даному мета-аналізі згадується описане Вами дослідження, як одне з тих які вони аналізували (посилання #33) і як одне з тих де автори змінили стандартні методи вимірювання чи розробляли якісь свої, тому не факт що вони точні — «the remaining quantitative studies [31, 33, 35] modified and adapted existing measures or developed their own to meet their particular research needs. In these instances, the data are not well supported by the rigour of standardised assessments, which are both reliable and valid for the particular population under study.». Також сказано, що дане дослідження не враховувало «familial, cultural, and socioeconomic contexts including attitudes, opportunity, and cost». Тому не зовсім зрозуміло чи цей результат точно був спричинений MMORPG, а не чимось іншим.
А загальний висновок конкретно цього мета-аналізу якраз суперечить тому що Ви написали в коментарі. Там сказано, що ігри точно впливають на психосоціальний стан підлітків, але наявних досліджень недостатньо для повної картини і зараз можна робити тільки попередні висновки про природу цих впливів. Потрібно проводити додаткові дослідження, в тому числі — тривалі дослідження гравців в MMORPG впродовж всієї їх «кар’єри».
До речі, це знову були ігри з не дуже складним геймплеєм і майже відсутньою сюжетною складовою.
«We selected the action video game Boson X» — www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5816361
Добре хоть не динозаврика в Google Chrome по 6 годин на добу ганяли, благо геймплей там знаходиться на тому ж рівні (ось сторінка гри на Steam — store.steampowered.com/app/302610/Boson_X ).
Якби мене на протязі кількох тижнів змушували щодня по кілька годин бігати в цю штуку, то в мене не те що тривожність і невротичність зросли б, там би вже й якісь суїцидальні риси почали б проявлятись. Я розумію, що гранти вже були попиляні на щось інше й грошей на ліцензійні Assassins Creed чи Counter Strike вони не знайшли, але ж існує безплатна Team Fortress 2 чи купа умовно-безплатних ігор типу World of Tanks, де для гри таки бажано підключати головний мозок, а не обходитись спинним. Натомість автори взяли примітивний тайм-кіллер за 2 долари і на його основі роблять висновки за всі ігри.
Думаю варто прикласти зусиль щоб кіт і якісь гострі предмети не знаходились одночасно в зоні її досяжності)))
А як тоді пояснити успіх серії Dark Souls, де для проходження рівнів потрібно якраз таки сильно напрягтися? Чи режими типу Hardcore в деяких іграх, де немає збережень як таких і у випадку смерті все доводиться починати спочатку.
Я вже мовчу про люту жесть для мазохістів типу Cat Mario.
За останнє Трандуілович може забанити, він тут періодично пробігає.
але «пральним порошком», його ще потім реалізувати треба.