А мене кожного разу вражає пункт про
Індус-старожил
Здебільшого зустрічаю талановитих девелоперів та менеджерів. Так є виключення, але... серед українців також вистачає різних веселощів )
Питання: А чтому вирішили позбавити громадянства Корбана, Бєню і КО саме зараз? То що виходить Бєня не підпадає під українське законодавство як громадянин України більше? Нє олігарх, виходе тепер, і до війни віднощення не має як громадянин України.
А ще требе іспит здати та заліковку показати =D
І головне питання, хто приймає рішення що моє умовне CV OK або НІ? Як це врегулювано? Це якесь задзеркалля.
Куди летить ця держава?
Ну це просто жах.
Тримайтеся (
=D