Соціальний захист і будь-які апеляції до соціальної справедливості в Україні — це чистої води популізм. Класно, що в Європі це працює. А Україна вже пройшла свою епоху соціалізму. І він виродився в тотальну корупцію, яка розвалила державу. Українське суспільство зараз значно ближче до суспільної моделі США. Це «Дикий захід», жорстокий капіталізм, але з можливостями, які й не снилися ситим і соціально захищеним громадянам Європи. Комусь не подобається: сідайте на трактор та їдьте в ЄС, це дуже близько і дуже просто.
Єдині доречні терміни для розвитку України зараз — це солідарність і лібертаріанство. Солідарність — це спільність інтересів, цілей і взаєморозуміння. Лібертаріанство — це мінімізація державного апарату і участі держави у житті громадянина.
Вибачте, але це цитата. «Від’їбіться від нас!» © — це й ідея Української держави, і лозунг простого українського громадянина. І це звернення стосується до всіх: і до державних слуг, і до трактористів.
Стільки сексистських фразочок (сталеві кулі, пацан сказав — пацан зробив). З таким рангом авторові не личить. Фу-фу-фу!
Я не дуже активно користувався Skrill, хоча давно там лежало трохи доларів, які планував колись або потратити, або вивести саме в Укрсиб. Зволікав із виведенням і якраз дізнався про цю новину. В мене рахунок фіз.особи, я не отримував жодних попереджень від банку. Тому вирішив ризикнути і запустив транзакцію в кінці червня.
За чотири робочих дні грошики впали на картку. Опис транзакції: «Переказ грошових коштів на картковий рахунок через МПС VISA\\GB\LONDON\SKRILL LTD». Не думаю, що служба безпеки банку таке могла пропустити. Просто або ще не чіпають фіз.осіб, або ще не імплементували блокування.
Звичайно, більше так ризикувати не буду, та й нема вже чим.
Мабуть мається на увазі, що католицькі університети дуже поширені в Європі та Америці. взагалі, перші європейські університети були по-дефолту католицькі, бо їх засновувала і фінансувала католицька церква.
Загалом, в Європі і Америці католицький університет — це майже, що загальна назва. зазвичай вчитися в такому університеті не в западло, а в деяких з них навіть дуже престижно. в таких універах є всі можливі факультети, які є в світських універах пострадянських країн, — гуманітарні, технічні, медичні і т.д.
В Україні є поки що один католицький університет. Але вже навіть з його назви західним інвесторам зрозумілі його цінності, стуктура фінансування та місія.
коте спілкувався з неграмотними юристами. ліміти на добові не поширюються на фопів. за невірне ведення документації (будь якої!) платиться штраф ~ 500 гривень.
Цікава стаття, цікавий персональний досвід автора. Але щиро не до кінця розумію, в чому унікальність приведення на ІТ-ринок Львова ще однієї європейської компанії. Добре, що ви створили нові робочі місця в Україні, поділилися досвідом. Але власникам компанії це вигідно, вони могли б це зробити згодом самі.
Привіт! А де можна подивитися запис зустрічі?
Я — в деле!
Офтоп. От ніяк не можу зрозуміти таку «фігуру рєчі», коли весь текст російською, а особливі під-job-ки — українською. І не кажіть, що це випадково. Це вже давно усталений стиль, який принижує українську мову.