Куди нам, задротам, до візіонерів галактичного масшатбу із Nvidia
зворотного расизму та сексизму, використанні образливої мови, висловленні припущень щодо психічного здоров’я інших членів спільноти
Джентельменський набір сіньйор розробника
Я світчер в IT, за основним фахом — юрист
тільки-но почав працювати бізнес-аналітиком в EPAM
Соррі, далі не читав
Коротше, як я зрозумів це топік для вільних есе на тему, тож тримайте моє:
Конфлікт заморожується на невизначений термін. Кордони закриті, навіть після виборів, які ніхто не визнає — нова влада не поспішає відміняти старі норми, з якими більшість змирилась. Люди палять покришки у великих містах, але більшість джедаїв не бачать світлого майбутнього і шукають «варіки порішати».
У кінці Олексій дарт-Стович, що виявляється ватажком сітхів оголошує про створення Галактичної Імперії
Тому що архітектура LLM, яку юзать усі GPT-like має базові недоліки. Дивіться з 15 по 18хв.
Тому коли ви слухаєте інтервью Іллі Суцкевера і він каже про те що їх основний челендж це зменшити кількість «галюцінацій» — він трошки недоговорює...
Ну а Сєм Альтман — відверто full of sh*t
Так, і це ніколи не пофіксять...
www.youtube.com/...nstituteforExperientialAI
Шо там, як справи? Шашлики робите?
В якому ви штаті?
Спасибо за отзыв!
1 страницы достаточно
— А что, если не влазит? Не знаю, что убрать.
И еще — резюме верстальщика должно быть красиво сверстано.
Разве верстальщик === front-end ?
Надо ли тратить время...
+1 Junior Front-end
1.5 страницы — ок или неок? Непрофильный опыт (с английским) — надо или нет?
Образование можно на вторую засунуть, или на первую — лучше?
drive.google.com/...
Всем привет!
Мне 22, я умею пилить сайты и простенькие прилоги на JS. Уверенно знаю Git (10 commits on last week — не знаю много это или мало), немного разобрался с gulp.js. Пока пользуюсь библиотекой Jquery, но штудирую Angular. Fluent English — пол года прожил в США (не W&T). Из необязательного — более-менее изучил PHP лет в 18, SQL и разные движки.
В резюме у меня 0 опыта, какое-то образование и ссылки на github-проекты (одна страничка с вёрсткой и пару приложений — чат и игра). Я планирую сделать какой-то проект на angular.js, но боюсь — не будет ли это потерей времени, я не знаю смотрит ли вообще рекрутер на это.
Вопрос следующий — посоветуйте проект, который продемонстрирует необходимые Junior-у знания. Возможно, какой-то тест-таск.
Здається це перша стаття на виробництві сиру де я одразу читаю статтю та ігнорю коментарі. Красава! Що ще додати?