А можна побачити конкретний кейс покроково, від тікета до того, що отримує тестувальник?

Ніхто навіть не париться забирати значок з генерованої картинки))) Бо на це не звертають уваги, 15к лайків, 800 коментарів, питання як до справжнього лікаря))
Шахрайство чистої води. Цікаво, про що буде йти мова на на відео консультації? Там буде важче лапші навішати.
Дякую, бо успішний успіх з Claude Code з усіх боків просто за*бав.
Вчора лише слухав частину подкасту Pragmatic Engineer, там Пітер Штейнбергер в принципі не сильно обсерав мультиагентність, навіть навпаки, казав що в нього 5 субагентів працюють одночасно, а Codex зробив за 3 години те, що він би сам робив тиждень.
Ну бомба, хай запускають скоріше, бо мені на git pull приходить помилка 500.
Дякую, є.
Вирвана з контексту фраза про одного інженера привела до того, що пост в телеграмі заробив купу клоунів.
Прикольно, не звертав раніше уваги наскільки близько від ші до лайна)))
Not bad)
То що, б***ь, дякувати тепер не треба?
Дуже зручна річ))
Як оце люди на балконах працюють? Там же або холод, або жара.
це собака десь, лишається один варіант — не юзати невідомі пакети випущені за останні кілька років.
Рейтинг розширення — 2.5, якесь чергове лайно.
В Курсорі була раніше)))
А де вони збираються брати гроші? Той з чубчиком і його друган закривають програми фінансування.
Куди написати? В профілі контактів немає.