Підтримую, зараз така ситуація на ІТ ринку не тільки в Україні, а, в цілому, в світі. Сотні кандидатів на вакансію в Європі та США.
1.
а хто саме очікує
— суспільство.
2.
А тепер давайте подумаєм, що заважає жінці озвучити своєму чоловіку що їй щось не подобається? Нічого не заважає. Тоді в чому проблема?
— деяким нічого не заважає, а деяким оті самі стереотипи та очікування суспільства. Іншім може ще щось.
3.
І що ж робити
. Вважаю, що для того, щоб більше жінок почали казати що їм подобається, а що ні, деяким жінкам доводиться ескалювати це питання на вищому рівні.
І ви так і не відповіли на мій меседж вище про те, в чому складність хатньої роботи в сучасних умовах.
Можна я відповім? Хатня робота може бути не важкою, але вона може бути тупо не цікавою, не подобатися тощо. І деякі вважають несправедливим, що за умови, коли обидва працюють, від жінок досі очікують що хатні справи то переважно їх обов’язок (типу, саме як ви дивуєтесь, а що там такого складного?). Та не складно, тупо не цікаво.
Відображається так само як і оплата товарів та послуг в інтернеті. Не впливає на ліміт в 50000 грн на зняття готівки.
Готівку в Жабці не знімала, лише переводила гроші, і з цим проблем не було.
Я, можливо, здогадалась чому у Вас така комісія. Ви заплатили майже 5% комісії — стільки скільки беруть за переведення в готівку кредитних коштів. То може ви платили кредитними грошима?
Бо я подивилась свої квитанції — комісія 25.6 злотих це сама та комісія, яку стягує укрсиб при переведенні в готівку, якщо ліміт перевалив за 40 000 грн, що як раз актуально в моєму випадку.
Я хз чому Вам так не щастить. Я за трансфер 3200 злотих плачу лише 25 злотих комісії. Що становить 0.8% замість 0.9% від укрсиба чи 2% вінших банків в євронеті.
Так, перекази також можна робити і через Жабку. Пересилала до 1000 злотих без проблем. А більш великі суми краще через пошту.
Так, все вірно. У мене у контракті прописаний IBAN рахунок. Раніше я знімала готівку, клала на свою польську картку та пересилала на його рахунок. Поки добрі люди не підказали варіант із поштою)
В Польщі я оплачую польські рахунки українською карткою на пошті, аренду також.
A також ранiше гадала, що українською карткою не можна оплачувати аренду. Виявилось, що можна. Принаймні у Польщі. Іду на пошту і там оплачую польский рахунок українською карткою. Комісія нижча ніж при переведенні в готівку.
А як же те, що увесь строк перебування в межах ЄС (тих країнах, які залучені до блу карт) рахується в один єдиний строк і для отримання громадянства країни ЄС по блу карт достатньо прожити останні два роки в цій країні? (наскільки знаю, в деяких країнах строки і умови можуть трошки відрізнятися, але не суттєво)