Читала в одній групі: «я хочу в ІТ, але ще не знаю, що мені сподобається, але хочу ремоут, вільний графік, працювати по 4 години вдень і отримувати добре, щоб подорожувати, не обмежувати себе». І це потрібно не через
Можливо не там шукаєте? На джині підключила бота за необхідними критеріями і приходять вакансії.
Я коли заходжу на сайт якоїсь IT компанії, оглядаю його на предмет багів. Чи в очі нічого не муляє. Так от перейшла за посиланням, яке написали. Вирішила перейти за посиланням на рівень вище tommy.com.ua/course і маю купу багів. Крім того в футері помилка орфографічна: не «Адрес», а «Адреса».
Почитайте про угоди щодо уникнення подвійного оподаткування з України з іншими країнами. Детально не розповім (не цікавилась процедурою), але є така штука. Принаймні в яку сторону копати можна.
Ну зараз молодь по-іншому уже думає. Далеко не всі надіються на державну пенсію, відкладають на старість, сплачують медичну страховку.
І витрати також, а ще легалізуватись чи отримати громадянство довго/важко/неможливо. Тому я за баланс ціни на життя, можливостей отримання документів, можливостей для дітей та часу скільки це все займе.
Можливо Ви розповісте краще стосовно податків та вашої форми діяльності. Вище запитували скільки залишиться після оплати IRS, податків якщо сума доходів вище певних лімітів і т.д.
Світ тісний))
Як і будь-де. Незалежно країна народження чи країна переїзду. Особливо ті, у кого не має свого житла в Україні, тим набагато легше в цьому контексті — не треба покидати своє тут.
Все ж залежить від місця та країни. В Португалії вигідніше 15 років виплачувати іпотеку, ніж кожен місяць по
«Не плутайте туризм з еміграцією». А взагалі ті, хто пищуть «Що так мало платять?, «А де зарплати по 120 к? Навіщо там сидіти за такі гроші? Ой, краєвиди красиві, але хочеться на рахунку в банку мати більше». Мій досвід еміграції не такий великий, ще менший він в якості працівника в сфері ІТ. Але! Люди іноді не дуже свідомо їдуть в іншу країну, але точно свідомо залишаються жити. Зважують плючи та мінуси. І повірте, кількість зароблених грошей — точно не основний аргумент для того, щоб їхати назад. Не знаю як пояснити, але в іншій країні я бачу усміхнених людей на вулиці, бачу свіжі продукти цілий рік з сертифікатами якості, бачу природу, бачу якість доріг, за які я плачу податки бачу чисті вулиці та красиві будинки, а не «треба ще балкон добудувати і вагонкою обшити». Еміграція — це тривалий та складний процес і він точно не тільки про «заробити більше».
Так.
withportugal.com/immigration/illya-anna і от свіжа стаття як ІТ-шник восени 2020 переїхав.
withportugal.com/...mmigration/recibo-verde-1 от є хороша стаття знайомого.
Ще б по автоматизації мобільних було б цікаво почитати...
або закрити ПП в себе в країні, а за кордоном відкрити ПП і надавати послуги з відповідним контрактом тій же компанії, з якою до цього співпрацювали. Єдине, що потрібно уточнювати чи країна надає ВНЖ, якщо ви надаєте послуги іноземній компанії, а не компанії, яка зареєстрована в країні ВНЖ.
Я приїхала 2,5 роки назад, тому написала, що раніше можна було просто по безвізу приїхати. Як приїхати зараз в коментарі давала посилання на статтю. Португалія тим і приваблива для багатьох, що турист може знайти легальну роботу з контрактом та зібрати документи. Так, беруть часто на роботи не дуже кваліфіковані. Для кваліфікованих якраз варіант відкрити ПП дуже підходить. Показувати ресіби (квитанції за надані послуги) кожен місяць, сплачувати податки (перший рік пільговий), зібрати решту документів і можна подаватись за статтею як ПП.
Почитала: як завжди кожна жаба хвалить своє болото. Нічого нового)