Junior QA Engineer в CloudMade
  • Податкова служба запустила власний застосунок і закликає користувачів тестувати його

    Обовʼязково задля інтересу покнопаю, але аж надто орієнтуватись на додаток не планую.
    Софт податкової завжди слабенько тестувався(бо які гроші). Враховуючи, що Кабінет платників податків заліплений багами,то поява нового додатку виглядає нелогічною.
    Але ж в ЄС не знають про це)

    Чому я ніколи не віритиму нагадуванням податкової про сплату податків? Бо є досвід роботи з Кабінетом платників податків.
    Наприклад, нарахування по податках є, проте сума податку, котру потрібно сплатити, висвічується лише тоді, коли минув термін.
    Тобто ти дивишся, у тебе все ок, а потім раз — а вже протерміновано. І так нарватись на штраф доволі легко.
    Проте приходить нагадування про сплату податку, періодом нарахування котрого є період +3 місяці. Навіщо інформувати про сплату податку, якщо його потрібно платити через 3 місяці?
    Або по ЄСВ взагалі нічого не нараховується квартально,хоча сплата податку поквартальна.