Тоді можливо краще про масштаб? Типу early-stage стартап / велика компанія. Бо здається прям різний шлях розвитку
Відміність розвитку як менеджера у продукті та аутсорсі
На які T-shaped skills потрібно звернути увагу розробнику який стає менеджером?
Дякую за пропозицію 😌
Але вже після диплому😅
Насправді всі ці проблеми це лише вершина айзберга, говорю як людина що пише диплом на тему «деплатформування» і спроб його вирішення завдяки Web 3.0. технологіям.
І хочу сказати, що вже є досить багато реалізацій різних рівнів(від протоколів, до нішевих соціальних мереж), які в тій чи іншій мірі вирішують проблеми наявних соціальних мереж.
Але найбільша проблема, це поріг входу і «мережевий ефект» наявних соціальних мереж.
Я зараз розробляю subsocial.network, це протокол/платформа для побудови соціальних мереж/форумів і подібних штук. То стикаємось з подібними проблемами з усіх сторін. Більшість людей звикла:
— не платити за користування
— реєструватись по пошті, а не по якихось ключах/гаманцях
— чхали на децентралізацію, поки з ними щось не станеться
Тому поки нішеві соціальні мережі, та альтернативні рішення лише для гіків і людей, які бажають бути більш незалежними :)
Впринципі одна з причин, чому зараз думає про те як залучати девів, а не кінцевих користувачів ))
Хочу подякувати автору. Досить легенька стаття, вирішив прослідкувати наскільки я PO, метчиться зі статтею досить сильно. За поради дякую, досить корисні, але більшість всеодно буде на власних шишках. А є якісь матеріали, які ти б порадив для прокачування себе у PO?
Є. Але більше з табличкою — «Ідеї» :)
Якщо правильно побудувати економіку, валюта також може бути твоїм рейтингом. Чи наприклад накопичувати рейтинг разом з валютою і дійсно у кожного буде чіткий показник, який піднімається/опускається в залежності від твоїх досягнень
Як на мене це дуже прикольний кейс. Внутрішня валюта — це те чим компанія може керувати, придумувати різні цікаві способи використання, додавати гейміфікацію тощо.
Багато людей у нашому ІТ скоріш за все поки просто не розібрались в ціності таких речей.
Ми в Subsocial.Network зараз працюємо над фічою Social Tokens, де кожний спейс(персональний блог, сторінка проекту/компанії) зможе в один клік створити свої токени і потім використовувати їх у різних сценаріях.
Ну і в нас звісно ж є теж валюта в межах платформи на рівні блокчейну.
Якщо комусь цікаво долучитись до розробки децентралізованої платформи велкам: cutt.ly/sub_team_application
npm-upgrade для цього існує)
Підправив, дякую!
За Prototype.js насправді не чув, буду знати.
А стосовно негативного відношення цілком можливо, але її вплив в будь якому випадку значний і вагомий
1. Ну це як і рейтинг, де Rust найулюбленіша мова. Я хотів показати популярність інтрументів на ринку. Думаю моя помилка в тому, що я додав рейтинг і не пояснив його, на майбутнє буду вважати.
2. Так безумовно, але я з ними взагалі не стикався, та й не хотів перевантажувати статтю
Дякую за уточнечнення
Щодо візуалізації, я мабуть вжив не вірне слово, хотів більш наглядно дати зрозуміти чим відрізняється React. Стосовно Flux, то це не єдиний патерн з яким можна використовувати React, якщо захотіти можна й MVC використовувати, знову ж таки для більшої наглядності використав саме цей патерн. Ну і по React DOM, так практично ніхто не використовує для Web, повністю згідний, але React можна використати без проблем і з іншими бібліотеками рендеру, знову ж таки є право вибору, тому вважаю її додатковою. Ось тут можна побачити альтернативи цій бібліотеці: github.com/...in/awesome-react-renderer
Так Next.js це і є вже фреймворк на базі React, і є вибір не використовувати його. Згідний що варто було його згадати
Дякую за конструктив! Повністю згідний всіх зауважень. Врахую в подальших роботах😊
Теж хотів це написати, але вирішив трішки пом’якше :)
3 роки назад писав статтю на цю тему:
dou.ua/...ways-of-learning-for-dev
Як на мене мало що змінилось, але хочу додати, що софт-скіли які під час універу розвивав дали дуже крутий буст і завели мене в Product Managment, хоч думав що буду писати код хоч років 10ть.
Тому буду радити універи, але лише декілька і то лише на офлайн формат навчання