В Энергодаре цены были топ. Маленький городок, но все было (кроме медицыны) но проблем поехать в Запорожье не было
Я переплюнула Святослава, мені довподоби +30, в серпні в Туреччіні просто з води неможливо вилезти, так тепло, як в ванні. Кожному своє. Але жити там не хочу, тижня з головою накупатись
В Энергодаре цены были топ. Маленький городок, но все было (кроме медицыны) но проблем поехать в Запорожье не было