Іде третій місяць війни, а на співбесіді ставлять питання «Ваше ставлення, якщо попадете на проект з девелоперами з росії?». Перепрошую, що????? А яке може бути ставлення, коли я декілька днів тому поховала свого друга, який захищав свою країну від цих падлюк... Сподіваюсь напрямок відомого коробля вам відомий.
Іде третій місяць війни, а на співбесіді ставлять питання «Ваше ставлення, якщо попадете на проект з девелоперами з росії?».
Перепрошую, що?????
А яке може бути ставлення, коли я декілька днів тому поховала свого друга, який захищав свою країну від цих падлюк...
Сподіваюсь напрямок відомого коробля вам відомий.