Згідно з правописом!
Звісно. Цифри приблизні. Проте навряд чи мобілізованих 30%, чи 50%, чи 90%.
Вони найчастіше переїжджали в невеликі міста (не облцентр) або села. Гіпотеза — поближче до рідних, в приватні будинки.
Мається на увазі в Україну?
7 лютого)
в тексті є
так, ремоут поки що не означає «сиджу in the middle of nowhere і працюю на компанію в Києві». Ремоут зараз — це можливість не їздити в офіс щодня. Цікаво, як це буде змінюватися найближчим часом
В наших опитуваннях айтішникик з окупованих територій майже не беруть участі — невідомо з яких причин. Може, їх там не залишилось, а може, вони не вважають себе українським ІТ. В матеріалі йдеться про людей, які жили в Криму, чи в окупованій частині Донецької та Луганської областей, і переїхали на неокуповану територію. Більшість з них виїхали в Київ або в Харків. Все ж ІТ — сфера великих міст. Навіть в Маріуполі кількість айтішників не така велика (принаймні в наших опитуваннях)
Це найбільш очевидний показник об’єму бізнесу. А по яким критеріям ви б складали рейтинг?
в тексті — частка жителів Києва серед усіх спеців на 5К+ (тобто більшість таких спеців живе в Києві). На графіку — частка 5К+ серед спеців в кожному місті. Тобто ймовірність отримувати таку ЗП в кожному місті. Погляд з різних боків та те саме питання :)
питання було як отримувати 5К, а не де найкраще співвідношення заробітку і витрат. Про це читайте в нашому рейтингу українських міст)
ні, на графіку — це % людей з ЗП 5К і вище, серед кожного освітнього рівня
софт скіли так, але в нас нема цих показників в опитуванні, тому ми їх не могли проаналізувати. Але подумаємо над цим на майбутнє, дякую!
Рекрутер міг би враховувати контекст, нє? Що в кандидата наприклад в Бучі загинули друзі чи родичі? Чи в ЗСУ? Чи просто він щойно прочитав чергову новину про Маріуполь? Ну, такий час, що треба тричі подумати, перш ніж до кандидата з України написати російською. Чи це якось непідйомно для російськомовної громадянки Польщі?