Антоне, дякую за ваш коментар. Я розумію ваше занепокоєння щодо правильності написання коду і готовий розглянути будь-які зауваження.
Однак хочу звернути вашу увагу на те, що моє питання стосувалося конкретних проблем, з якими я зіштовхнувся у своєму житті, а не в програмуванні. Замість того, щоб обговорювати загальні принципи програмування, я хотів би зосередитися на конкретних рішеннях проблеми.
Крім того, хотів би звернути вашу увагу на те, що мої проекти на GitHub були розроблені ще у 2021 році. З того часу я встиг поглибити свої знання та вивчити багато нових методів та бібліотек, що розв’язують цю проблему.
І зрештою я просто не розумію, для чого мені ваша стаття з проблемами у якійсь українській студії? Ви хотіли навести приклад, як у нас усе з цим погано і сказати, що це мені не потрібно, показавши мені якусь невідому Українську студію? Ви серйозно?
Дякую за ваші поради, проте я думаю, що вони можуть бути більш конкретними та спрямованими на мою конкретну ситуацію. Дякую.
Вітаю! Не можу дати вам конкретної відповіді на це питання, бо розумію, що скрізь є свої плюси та мінуси. Звичайно б хотілося відчути себе співробітником якоїсь великої студії, але так як у мене ніколи не було в цьому великого досвіду, важко сказати, чи подобається мені це більше, ніж життя інді розробника. До всього я бачу що говорять і пишуть інші, мною було прочитано велику кількість статей і книг про життя у великих компаніях, студіях або просто інді. Як підсумок: і там, і там десь легко і десь складно. Важко дати відповідь доки не спробую як це.
Доброго дня, Олексію, приємно бачити ваш коментар. Дякую вам за пропозицію, на жаль я не у львові так що відвідати конференцію у мене не вийде.
Мирославе, вітаю, мені було б дуже приємно отримати підтримку в такий час від такої людини як ви. Я обов’язково напишу вам, як буде час! Спасибі вам!
Денис, дякую вам велике за пораду, врахую і використовуватиму!
Дуже незвичайна відповідь, дякую за те, що поділилися вашою думкою. Я обов’язково враховуватиму все сказане вами при пошуку навчального закладу
Так, я це зрозумів як тільки почав заглиблюватися у це. спасибі за відповідь
Дякую за вашу пораду, це дуже важливо для мене зараз. Прислухаюся до вашої поради!
Хочу сказати велике спасибі GameDev DOU за те, що приділили уваги моєму питанню у своєму телеграм каналі! Це питання для мене як і для багатьох підлітків зараз важливе і мені дуже приємно, що це не проігнорували!
Антоне, схоже, ви погано розумієте про що я сказав повідомленням вище? Мені просто боляче дивитися на те, як дозріла людина навіть не розібравшись у коді намагається принизити юного розробника. Коли ви дивитеся код прошу вас звертати увагу на назву папок у проекті, і загалом на деталі навколо.
По 1 це було тз від «Cubequad Games» які спочатку дали мені асет «Dreamteck Splines» в якому саме був той самий код який вам не сподобався.
«CubeQuad Test Project/Assets/Dreamteck/Utilities/DMath.cs»
Прошу ознайомитися з тим, що таке «Splines» і як вони працюють (dreamteck-splines.netlify.app/)
2 це навіть не проект над яким я працював, це просто тз, яке я випадково виставив у загальний доступ, моїм завданням навіть не було те за що ви зараз зачепилися і код спочатку йшов з асета як демо сцена.
3 Антоне, прошу вас, не ганьбіться, якщо у вас немає жодних успіхів у цій сфері то це не означає що це все болото. Навколо мене купа досвідчених людей, які не кидають статті про якихось невідомих українських компаній і ниють що геймдев — це гівно, а стежать за ситуацією по всьому світу, роблять власні проекти і забезпечують своїх близьких виключно за свою зарпалату як «розробника ігор». І вже повірте, вони явно в рази досвідченіші і розумніші за вас. Так що я б порадив вам не витрачати свій час на приниження17-річного підлітка, а взятися за себе і як дорослий чоловік попрацювати над собою. Не розумію навіщо витрачати свій час на те щоб прочитати пости з темою які ви вважаєте «Болотом в яке не варто лізти»