Тільки мені смішно з формулювання 15+ для Ізраїлю? Це типу 16?
return — пох
В цілому класна стаття, але напевно більше описує досвід міста, в яке автор потрапив (Еде, судячи з коментарів нижче). В Амстердамі немає проблем з відсутністю голландської мови, бо всі розмовляють англійською і також
В загальному згоден з автором — коли все собі оформиш і ввійдеш в ритм — простіше жити, і власне починаєш насолоджуватись життям.
А в остальные дни он пздц какой дорогой?
Это развод что оно стоило 190 евро а сейчас 13?
Стаття 2015 року, а не дуже шось змінилось
А ну з китайцями це окрема історія, азіати напевно найбільші расисти на землі ;)
Можливо справа в вас якшо ви за 3 дні перебування змогли наткнутись на суперечку в магазині ;) Я за 2.5 роки ніколи не чув до себе where are you from в негативному тоні.
Я думаю ви плутаєте Іралндію і Дублін, це різні речі. З цілої Ірландії люди мігрують в Дублін, а от якшо не можуть знайти роботи (або досить дешевого житла) в Дубліні то тоді емігрують в Велику Британію.
В Германии, Англии, Польше девелоперская зарплата относится к категории высоких, но после вычета налогов программист получает всего процентов на 30 больше, чем водитель автобуса
Питання в тому, шо можна собі дозволити на свою ЗП, а не скільки відкладаєш під подушку.
Отношение к ИТ-специалистам, в отличие от Украины — нескрываемо равнодушное, особенно, если они иностранцы.
Хаха якийсь ЧСВшний ІТшник попався. В тому і фішка шо ти звичайна людина і відносяться до тебе як до будь кого іншого. А особливе відношення треба заслужити.
Будь то немцы или поляки, у них своя сплоченная культура и довольно закрытое общество.
На рахунок Польщі — булшіт. На рахунок Нідерландів (принаймні Амстердаму) — тут дуже добре ставляться до імігрантів. Те саме в Ірландії, в Дубліні.
В загальному відчуття шо з кожної країни взяли все найгірше, порівняли з Болгарією в вигідному світлі і вийшло шо Болгарія — рай на землі (тільки чомусь болгари теж їдуть в зх Європу). Кожна країна має свої плюси і мінуси і не треба так однозначно все показувати, це не об’єктивно.
З досвіду життя в Ірландії тут дощі зовсім не горизонтальні. На сильний вітер спочатку нарікаєш, але вже на другу зиму звикаєш і не дуже звертаєш увагу. А на рахунок рулінгу, тут більшість з ЄС і виживають. Плюс тут законодавством визначено, що з віком зп має ставати вищою.
Я колись переїхав з Вроцлава і наразі живу в Амстерадмі. Тут ніби всі або майже всі критерії підходять, шось забагато їх :)
Мені здається Ви не вичитуєте коментарі. Не прочитати резюме, а переглянути, щоб зрозуміти чи підходить кандидат в загальному на позицію. Також можливо Вас зацікавлять спеціалізовані програми для вибору ключових слів з резюме.
На білеті написано 400 грн, а барига продає за 3000. Якось дуже пічально :(
Нідерланди:
1. Скоріш за все стабільне підвищення рівня життя якшо пів країни не затопить через глобальне потепління \ теракт на дамбах (не дуже ймовірно) \ сильний шторм \ етц
2. З кредитом на 20 років можна взяти квартиру не дуже далеко від центу Амстердаму, або свій будинок в навколишніх містах (±
3. Так :)
4. Щасливе життя в своєму житлі, їзда на електричних засобах пересування для старих людей бо рівних велодоріжках, одна з найкращих медицин в Європі, високе соціальне забезпечення від держави.
Звичайно в кожній країні є свої плюси і мінуси ;)
Наскільки я знаю ситуація з отриманням Української візи досить складна, тому напевно доведеться кататись туди назад кожні 3 місяці.
Більшість свідомих людей спеціально не пішла шоб не було явки достатньої, але не вийшло як хотілося
Значить в мене не така класна контора яка б підказала шо і куди :(
В мене власне вимагали BSN (ABN Amro) перед відкриттям. А для BSN потрібен був договір про оренду, хоча можливо я шось неправильно зрозумів.
Пасувало б певно перейти на українську, але в загальному подяка за гарний парс