Я думаю основна фішка бітбакета в тісній інтеграції з іншими сервісами Atlassian. І до речі супер зручна. JIRA: При додаванні ІД багу в комміт, на сторінці багу можна бачити скільки комітів пішло на нього. Bamboo: класний СІ який теж добре інтегрований і на сторінці того ж багу можна бачити скільки деплоїв пішло з комітами, в яких згаданий баг. А Гітхаб для опен сорс.
ІМХО немає сенсу. Більше як пів зарплати піде на квартиру. Так можна жити неодруженому чоловіку ну або макс з дівчиною. А з дитиною — навряд. Хоча якщо жінка працюватиме то можете жити як середньостатистична польська сім’я.
А хіба С++ не швидке?
А хіба бувають речі «для всього»? Думаю шо для конкретної задачі ліпше використовувати конкретний інструмент.
Треба веб — PHP, ROR, ASP.NET і тд
Треба низькорівневість — C, Assembler і тд
Треба швидкість і ООП — C++, Java, C#
Я думаю через деякий час ця мова знайде свою нішу, якшо вона дійсно така крута, але вона не буде викрутко-лопато-ломо-пласкогубцями. Пічалька...
А чим саме Ірландія є перспективною в плані громадянства?
А як на рахунок 100500 днів в році дощ і як це співвідноситься з катанням на велосипеді?
Класний блог. Колись давно читав коли ще теж не думав про Ірландію і ту компанію серйозно :)
Спробувати нову країну для життя і набратися нового лінгвістичного і програмного досвіду
Ні, на жаль не в ту.
По 3 пункту — якби я хотів зняти лише кімнату (і я так підозрюю без контракту) чи я зможу в такий спосіб отримати той номер?
Ubuntu хоч і трохи багануте але дуже навіть юзер френдлі.
SSD + Linux?
Коворкінг? А зважаючи на деталь шо людина 3 рази виходить на двір, dou.ua або linkedin.com виглядають прекрасними площадками для спілкування за колегами по ІТ.
А нашо фрілансеру купа роботодавців в місті де він живе? Вся фішка фрілансера в тому шо він може працювати звідти звідки хоче, хіба ні?
1. Якшо рекрутер (який має 100500 людей в голові) бачить такий мейл, він абсолютно не має поняття чий мейл це є.
2. Тоді не давай скайпу взагалі. Мені завжди дзвонять на телефон і ніразу ніхто не стукався в скайп.
3. Не зовсім. Де твої скіли є це 2 питання, а 1 — чи їх видно з першого погляду? В тій книжці дуже добре описано як добре скласти структуру резюме, шоб вона була зрозуміла юзерам рекрутерам
4. Ковер леттер — це лист де людина розказує про себе (в кежуал стилі), типу я такий то крутий спеціаліст і ваще красаучік, а саммері — це скорочена версія того, шо людина напише про себе по п’яні, але оформлена в офіційному стилі, типу перфекто знання консолі лінукс, баша і тд.
Є така книжка: ACE THE IT RESUME. Почитай.
А по тому шо є:
1. чого пошта не [email protected] або [email protected] Зроби собі робочу пошту типу [email protected]
2. Те саме зі скайпом
3. Рекрутери приділяють на резюме
4. Замість Preferred position ліпше написати summary: чого ти такий крутий і чого тебе мають взяти на роботу. Це перше шо бачить рекрутер і тому це має бути як постріл з AWP.
5. Ачівки в досвідах роботи це круто.
6. Personal skills вже виглядає трохи смішно, я в себе ніколи не пишу їх вже.
І в загальному я би виділив більшим шрифтом наступні позиції:
1. Ім’я
2. Назва професії
3. Телефон / Skype
В Brackets більше всяких плюшок і ЮІ продуманіший, але він трохи глючний на лінуксі, тому саблайм краще. Ще є Атом, теж дуже прикольний. Ну і Visual Studio Code, але великі PHP проекти складно писати бо немає списку методів.
Я думаю шо в кожного в житті колись був Legacy Code. Правда? І навряд багато хто був дуже щасливий з підтримки того коду. А стандарти придумані для того шоб всі розробники розуміли всіх. Ця стаття написана програмістом, якому реально в дупі шо там використовується. Але з точки зору менеджерів, їм треба знати шо відбувається в проекті і дивитись далі ніж відстань до монітору. Вони відповідальні за то, шо буде з проектом через місяць, пів року і тд. Кому потрібен найкрутіший програміст, якшо ніхто не знає шо він робить і шо казати тому хто платить гроші?
Якось «на відпочинку» і «знати місця» так собі звучить...