Я так розумію — це просто така позиція. «У нас все плохо. Почему я долже платить если НИКТО не платит. Мои деньги все-равно разворуют».... Тут просто відсутнє бажання орієнтуватись на якийсь конструктивний підхід. А потім маємо у суспільстві таку ситуацію яку маєм — «все нарушают, а я чем хуже».
Багато податків!? — а щось в конкретних цифрах у порівнянні з нашими сусідами, наприклад Польщею?
Сам знаю купу випадків коли люди маючи не менші доходи ніж ІТ-шники, не платили ніякого податку, навіть не оформлялись як ФОП. Самі епічні валютчики (в ті часи коли заробляли дуже круто), хвалились як вони ще на субсидію подались. І це точно не в 5% чи 6%, а в менталітеті «я що лох платити податки»
Десь колись і справді може переважити, але в цілому це мало що змінить.
Той самий 1% — це зазвичай соломинка, яка доламує спину верблюда.
— дуже голосні слова. Тут не те що 1%, але й 5% наврядчи поміняють погоду. Проживши 4.5 закордоном, можу точно сказати, що завести трактор — це не для всіх і ніяких пару сотень цього не змінить.
Звісно, що працювати над збільшенням надходжень до бюджету потрібно у всіх сферах, а не тільки від ФОПів. Я про те, що чи там 5% чи 10% в більшості випадків не являється ключовим аргументом за еміграцію. Особисто для себе побачив менше сенсу в еміграції, коли зрозумів, що можна будячи резидентом України і плативши малі податки тут, фактично проживати по пів року і більше в інших місцях.
Очевидно, що поки податки для ФОПів не піднімуться вище 15%, то у відсотковому відношенні реально емігрують дуже мало людей. Пожаліються пару місяців, порахують реальні гроші, що вони зможуть відкласти на ельфіях і будуть дальше обговорюти еміграція, якщо податок піднімиться хоча б на 1%
Так чого на рівні Брюхович, за 60к можна знайти в межах міста, або на Сихові. Не тривіально, але можливо. Хоча коли я будувався 2 роки назад, землі було набагато більше. Можна знайти й варіант в 3км від оперного. Я живу 4.5 від старого міста, і не в час пік доїзджаю в середньому з центру за 15-20хв.
real-estate.lviv.ua/2286688-house-sale-Lviv-Lichakivskiy-Metlinskogo-A-vul.html
Рекомендую розглянути варіант котеджу (дуплекс). Існують вже готові варіанти, але в ідеалі знайти ще людину, і організувати це на пару. Орієнтовні цифри:
Земля: 50-60k$ в межах міста Львова — мабуть сама складна частина.
Кооробка з двох частин з
Ремонт і навколишння терирорія на одну частину — від 40к
Тобто 25(земля) + 45(коробка) + 40(ремонт) = від 110к
Візьмемо абстрактну квартиру для порівняння — 85м * 900$/m = 76.5k + 30k(ремонт) + 12к (парковка) = 118.5к
Тобто цифри подібні, але з будинком буде 150-200м площі,
За рік цілком реально справитись, якщо є земля.
На самом деле подъемно. Но не совсем комфортно. Надо просто жить на зарплату жены :)
- жены ИТ-шничи. lol
Я теж нарахував, що 500к це мінімальна сума, щоб відчалювати на пенсію.
Ще є такий момент, що маючи такого порядку гроші, дуже часто буде виникати бажання в покращенні рівня життя, будь-то будинок, квартира, машина,...)
1к в місяць це мало й на одного, будь-то Азія чи Україна, а тим паче на сімю. та й щоб відкласти 300к$ = 300/5=60k в рік, тобто це 5к$ відкадень в місяць, що явно навіть для сеньора непідйомно в Україні.
Ну я би не був таким категоричним, що каршерінг для туристів. Питання зручності повязано з якістю організації процесів. Якщо через два кліка можна буде біля підїзду хапанути якусь машинку, то це було б зручно. А ще краще б в один клік автопілот заїхав за мною і відвіз куди скажу.
Тут доволі все просто, ціль організації — отримання прибудків. Якщо пан думає, що з умовно дешевих, середніх, якісних(дорогих) продуктів — навіть в наших дорощих їдальнях/кафе буде отримувати якісні продукти, то це виглядає досить наївно.
Я тут бачу протиріччя в позиції. Щось потрібно дозволяти громадою, а щось забороняти. Щось регуляцією підпахуєє. А як же нехай успішність організацій вирішить це!? :)
ну добре, як на рахунок фастфуду кафе в школі чи нормального здорового харчування для дітей. Звісно, що дохід від фастфуду буде більший, мега-цукрові няшки нормально так підсадять дітей на них. І такі успішні кафехи як ознаку того що вони турбуєтьсся про дітей, будуть безплатно розігрувати супер-мега-смачні чупа-чупси. Зараз фармацетологія стає все більш доступною міні лабораторіям і думаю знайдеться варіант як щось зробити, що не попало в список заборонених речовин. Це лише один приклад.
Думаю, буде цікаво почути таке від наркодилера який буде толкати наркоту біля (або в) школи ваших дітей.
Ну це доволі очевидно, що людство все більше буде рухатись в сторону sharing things. Наприклад, я своє авто використовую в середньому в
Інше діло, що систему виногороди як мотиваційних механізм повинен існувати, але можливо від іншій формі. Ринок сам все не врегулює. Тому очевидно що має існувати якийсь social value rate, але його реалізувати, щоб він задовільняв потреби індивідів та різних груп людей — це вже задачка не така тривіальна.
Запамятали. А якось аргументувати?
153к aud не мало, але думаю цілком реально. Цікавіще якби щось подібно було в США, бо О1 для разрабів то певне скоріше вийняток.
Баланс доходів та витрат потрібний. Але якщо ВВП в нас такий який є, з відповідною ефективністю та іноваційністю економіки, то це може й дозволить залатувати дири більш ефективно, але Шведської інфрастуктури та економіки нам не бачити. Умовно кажучи, якщо людина виробляє послуг і товарів на 5тис грн, то як не оптимізуй баланс доходів та витрат, багатою вона не стане.
Просто зверність увагу на те, скільки людей в робочий день не займаються ніякою економічною діяльністю і це вже про багато що говорить.